Help for English

Upozornění pro čtenáře

Komentáře k článku: Upozornění pro čtenáře

 

Přeji ať jste brzy zdráv.
Iva

brzké uzdravení

Dobrý den, je mi líto, že jste nemocný a přeji Vám co nejrychlejší uzdravení. Vůbec se netrapte, že bychom zde neměli co dělat, alespoň se můžu více soustředit, třeba na učení z Vašeho Language Lab. Je tady materiálu, že to máme na půl roku, abychom se tím vším prokousali a tak dlouho snad nemocný nebudete. Přeji Vám i Vaší paní ať to vše v pohodě zvládnete a hlavně vypusťte nějaké starosti s tím, že by se studenti neměli z čeho učit. My to zvládnem. Takže: I shall look forward to hearing from you. Bye, bye

Hodně zdraví! a hlavně vydržet naše zdravotnictví!

Děkuji!

Všem moc děkuji za přání brzkého uzdravení. Z nemocnice jsem už doma, takže teď tu a tam k počítači zavítám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 18 lety

Děkuji!

Všem moc děkuji za přání brzkého uzdravení. Z nemocnice jsem už doma, takže teď tu a tam k počítači zavítám.

Čtení starších komentářů má své kouzlo, ačkoliv někdy už ani není k dispozici článek, k němuž se vztahovaly.

Tady to asi samozřejmě nebylo nic příjemného, ale je dojemné, jak se tě vždycky měli lidi rádi (present perfect) ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.