Help for English

Typická hodina angličtiny - soutěžní příspěvky (1)

Komentáře k článku: Typická hodina angličtiny - soutěžní příspěvky (1)

 

Re: Tohle mě frustruje

Pokud to má být soutěž pro široký okruh našich čtenářů, nemůžeme vyřazovat příspěvky jen kvůli několika gramatickýcm chybám. Chyby dělá většina lidí, a dovoluji si říci, že gramatické hrubky dělá tu a tam KAŽDÝ žák základní a střední školy. Mě ale jde i o tyto příspěvky, a chci, aby všichni měli šanci vyhrát. Takže se tolik nedíváme na to, zda je někde S místo Z, apod. Samozřejmě k tomu přihlédneme, ale ze soutěže je kvůli tomu nevyřadíme.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Honza
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Tohle mě frustruje

Pokud to má být soutěž pro široký okruh našich čtenářů, nemůžeme vyřazovat příspěvky jen kvůli několika gramatickýcm chybám. Chyby dělá většina lidí, a dovoluji si říci, že gramatické hrubky dělá tu a tam KAŽDÝ žák základní a střední školy. Mě ale jde i o tyto příspěvky, a chci, aby všichni měli šanci vyhrát. Takže se tolik nedíváme na to, zda je někde S místo Z, apod. Samozřejmě k tomu přihlédneme, ale ze soutěže je kvůli tomu nevyřadíme.

Re: Re: Tohle mě frustruje

Kdyby tam bylo s nebo z, tak mě to tolik nevytočí, ale příčestí minulá, pak něco jako „vydle – vidle“, a že manžel je rodu ženského, jsem se dozvěděl taky tady ;-). Jinak, samozřejmě, jsem si myslel, že soutěž slouží ke kontrole anglických dovedností a ne kontrole slohových schopností z ČJ.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 17 lety

Re: Re: Tohle mě frustruje

Kdyby tam bylo s nebo z, tak mě to tolik nevytočí, ale příčestí minulá, pak něco jako „vydle – vidle“, a že manžel je rodu ženského, jsem se dozvěděl taky tady ;-). Jinak, samozřejmě, jsem si myslel, že soutěž slouží ke kontrole anglických dovedností a ne kontrole slohových schopností z ČJ.

Re: Re: Re: Tohle mě frustruje

Ne, v každé soutěži jde o něco jiného. V téhle nás zajímalo, jak vypadá typická hodina angličtiny… psát se mohlo libovolným jazykem. Tři budou vybráni na základě toho jak se s úkolem poradili (rozhodně ne jen na základě gramatiky) a další dva budou vylosováni.

Copak vám nepřijde zajímavé, jak vypadají hodiny na různých školách a jak se u nich žáci a studenti na různých školách cítí? Přece se člověk nemusí dívat jen na ty chyby.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Honza
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Re: Re: Tohle mě frustruje

Ne, v každé soutěži jde o něco jiného. V téhle nás zajímalo, jak vypadá typická hodina angličtiny… psát se mohlo libovolným jazykem. Tři budou vybráni na základě toho jak se s úkolem poradili (rozhodně ne jen na základě gramatiky) a další dva budou vylosováni.

Copak vám nepřijde zajímavé, jak vypadají hodiny na různých školách a jak se u nich žáci a studenti na různých školách cítí? Přece se člověk nemusí dívat jen na ty chyby.

Omlouvám se, nechci z toho dělat chat

Díky za vysvětlení, určitě je zajímavé, dozvědět se, jak to ve školách chodí. Právě z toho, co leckdy člověk slyší, tady to čtu, tak se mi dělá husí kůže. Přístup žáků, studentů bude asi vždy různý, ale když to čtu o učitelích a školách … Holt, každý se s tím vyrovnává po svém a já si říkám, hlavně ať to horší nepotká mé děti.

Když někdo nechápe

(nebo neumí číst)-hoďme ho do stroje :-D

to Eva

Taky bych dala pryc wife;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.