Help for English

Language Lab - Demo

Komentáře k článku: Language Lab - Demo

 

Re: Dotaz:

Ano, doplníte-li si do programu vlastní slovíčka, pracuje se s nimi stejně, jako s již zadanými, tedy lze je zkoušet, procvičovat hrát s nimi hry atd.

Ano, ke slovíčkům lze přiřazovat i vlastní obrázky či nahrávky výslovnosti.

Ano, na Language Lab nadále pracuji a čas od času se objevují nové DataPacky. Ty obsahují nová data (lekce, slovíčka, obrázky, nahrávky) a většinou i vylepšení programu.

Marek

Zdravím,malí dotaz.Včera jsem si u Vás objednal na CD LAB a chci se jen zeptat jestli už obsahuje DataPack7.Jinak díky za skvělí program.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maj7 vložený před 17 lety

Marek

Zdravím,malí dotaz.Včera jsem si u Vás objednal na CD LAB a chci se jen zeptat jestli už obsahuje DataPack7.Jinak díky za skvělí program.

Re: Marek

Ano, na CD je program se všemi zatím vydanými DataPacky.

zkoušení sloves

Dobrý den, měla bych malý dotázek.. zakoupila jsem si u Vás Language Lab.. a vytvářím si, jak to program umožňuje, také nové lekce. Přidala jsem si tam slovíčko let sb down, čili zkoušené jako sloveso, ale program bohužel při zkoušení neumožňuje napsat zmiňované ‚let sb down‘, neboť při stisknutí mezerníku přeskočí kurzor vedle do rámečku, kde se dále píše past simle a past participle.. tak jen taková malá připomínka, jinak program je opravdu úžasný :-) dokonce i moje mamka si teď občas sedne k počítači a snaží se nějaké to slovíčko naučit.. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od masliko vložený před 17 lety

zkoušení sloves

Dobrý den, měla bych malý dotázek.. zakoupila jsem si u Vás Language Lab.. a vytvářím si, jak to program umožňuje, také nové lekce. Přidala jsem si tam slovíčko let sb down, čili zkoušené jako sloveso, ale program bohužel při zkoušení neumožňuje napsat zmiňované ‚let sb down‘, neboť při stisknutí mezerníku přeskočí kurzor vedle do rámečku, kde se dále píše past simle a past participle.. tak jen taková malá připomínka, jinak program je opravdu úžasný :-) dokonce i moje mamka si teď občas sedne k počítači a snaží se nějaké to slovíčko naučit.. 8-)

Re: zkoušení sloves

Dobrý den, díky za připomínku. Při vytváření jsem počítal, že funkce nepravidelných sloves bude jen na jednotlivá slovíčka, tohle jsem si neuvědomil. Pokusím se to v nové verzi upravit. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: zkoušení sloves

Dobrý den, díky za připomínku. Při vytváření jsem počítal, že funkce nepravidelných sloves bude jen na jednotlivá slovíčka, tohle jsem si neuvědomil. Pokusím se to v nové verzi upravit. Díky.

Re: Re: zkoušení sloves

v pořádku, člověk se posouvá krůček po krůčku dál celý život, ne? :-) .. když to půjde nějak vymyslet, bude to jedině dobře, ale rozhodně to není neřešitelné, přinejhorším se to bude psát celé jako jedno slovo :)

ještě jeden dotaz..

chtěla bych se ještě optat na jednu věc.. při vytváření nových lekcí.. nevím proč, ale bohužel nejde, když chci přidat SVÉ nové slovíčko do lekce, která je vytvořena Vašim slovníkem, jenž náleží k programu.. myšleno tak, že když si vytvářím novou lekci, zkouším, zda Váš slovník zná výrazy – abych zde měla výslovnost, případně obrázek.. pár slovíček se mi podařilo najít, uložila jsem si je do nové lekce a chtěla k těm, co byly uloženy právě slovníkem, přidat svá vlastní.. to se mi ještě podařilo, ale jen do té doby, než jsem opět otevřela slovník a uložila ze slovníku slovíčko další do té lekce, poté se mi slovíčka, co jsem si vytvořila sama, smazala :( a to jsem jich tam měla teď celkem dost, mě to naštvalo :-) .. nebo ještě jinak, když dám filtr My Dictionary.. objeví se mi tam logicky slovíčka vytvořená slovníkem :-) .. ale když bych k nim chtěla přidat slovíčko, co není ze slovníku a chtěla je mít u těch slovíček z důvodu tématiky, nejde to.. fňuk..nicméně mě teď napadá pouze jedno řešení, člověk si asi bude muset vytvořit lekce buď pouze slovníkem, nebo pouze svými poznámky.. nakombinovat to asi nelze, že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od masliko vložený před 17 lety

ještě jeden dotaz..

chtěla bych se ještě optat na jednu věc.. při vytváření nových lekcí.. nevím proč, ale bohužel nejde, když chci přidat SVÉ nové slovíčko do lekce, která je vytvořena Vašim slovníkem, jenž náleží k programu.. myšleno tak, že když si vytvářím novou lekci, zkouším, zda Váš slovník zná výrazy – abych zde měla výslovnost, případně obrázek.. pár slovíček se mi podařilo najít, uložila jsem si je do nové lekce a chtěla k těm, co byly uloženy právě slovníkem, přidat svá vlastní.. to se mi ještě podařilo, ale jen do té doby, než jsem opět otevřela slovník a uložila ze slovníku slovíčko další do té lekce, poté se mi slovíčka, co jsem si vytvořila sama, smazala :( a to jsem jich tam měla teď celkem dost, mě to naštvalo :-) .. nebo ještě jinak, když dám filtr My Dictionary.. objeví se mi tam logicky slovíčka vytvořená slovníkem :-) .. ale když bych k nim chtěla přidat slovíčko, co není ze slovníku a chtěla je mít u těch slovíček z důvodu tématiky, nejde to.. fňuk..nicméně mě teď napadá pouze jedno řešení, člověk si asi bude muset vytvořit lekce buď pouze slovníkem, nebo pouze svými poznámky.. nakombinovat to asi nelze, že?

Re: ještě jeden dotaz..

KOmbinovat by to mělo jít, alespoň jsem to tak navrhnul a naprogramoval. Vy jste používala slovníček samostatný, nebo slovníček součástí Language Labu? Jestli jste měla otevřené obě aplikace zároveň, je ožné, že se praly o stejný soubor a potom kvůli tomu došlo ke ztrátě dat. Jinak by to mělo chodit správně.

Ještě vás poprosím, dotazy/připomínky tohoto typu můžete psát přímo na moji adresu info@vitware.cz. Tam budu schopen rychleji odpovídat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: ještě jeden dotaz..

KOmbinovat by to mělo jít, alespoň jsem to tak navrhnul a naprogramoval. Vy jste používala slovníček samostatný, nebo slovníček součástí Language Labu? Jestli jste měla otevřené obě aplikace zároveň, je ožné, že se praly o stejný soubor a potom kvůli tomu došlo ke ztrátě dat. Jinak by to mělo chodit správně.

Ještě vás poprosím, dotazy/připomínky tohoto typu můžete psát přímo na moji adresu info@vitware.cz. Tam budu schopen rychleji odpovídat.

Re: Re: ještě jeden dotaz..

poslala jsem Vám mail tedy, ať tu nezahlcuji komentáře pouze svými příspěvky :-)

Problém s instalací

Dobrý den,
chtěla jsem si vyzkoušet tento program,ale postažení a kliknutí na ikonu se program nenainstaluje­.Objeví se jen okno a v něm nápis,který nestíhám přečíst-bohužel.
Používám Win Vista a program mi nefunguje ani na PC ani na notebooku.
Dá se něco dělat?
Předem děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 16 lety

Problém s instalací

Dobrý den,
chtěla jsem si vyzkoušet tento program,ale postažení a kliknutí na ikonu se program nenainstaluje­.Objeví se jen okno a v něm nápis,který nestíhám přečíst-bohužel.
Používám Win Vista a program mi nefunguje ani na PC ani na notebooku.
Dá se něco dělat?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Problém s instalací

Jakou má soubor koncovku, když se stáhne na váš počítač a jakou má velikost? Pravděpodobně se nestáhl správně.

Re: Re: Problém s instalací

Velikost souboru je 8,1 MB (8 394 240 bytes) a uloží se mi jako exe aplikace.Zkoušela jsem ho stáhnout několikrát,ale problém přetrvává pořád.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 16 lety

Re: Re: Problém s instalací

Velikost souboru je 8,1 MB (8 394 240 bytes) a uloží se mi jako exe aplikace.Zkoušela jsem ho stáhnout několikrát,ale problém přetrvává pořád.

Re: Re: Re: Problém s instalací

tak v tom je ten problém. Soubor totiž má koncovku .MSI
Z jakého důvodu si to Internet Explorer přejmenuje na EXE je mi záhadou. Přejmenujte soubor na .MSI a potom už by instalace měla fungovat. Pokud ne, zadejte tam ten správný název (včetně koncovky) už při stahování. A nebo program stáhněte pomocí jiného prohlížeče, např. Firefox, Opera apod. Já ten IE skutečně někdy nechápu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Problém s instalací

tak v tom je ten problém. Soubor totiž má koncovku .MSI
Z jakého důvodu si to Internet Explorer přejmenuje na EXE je mi záhadou. Přejmenujte soubor na .MSI a potom už by instalace měla fungovat. Pokud ne, zadejte tam ten správný název (včetně koncovky) už při stahování. A nebo program stáhněte pomocí jiného prohlížeče, např. Firefox, Opera apod. Já ten IE skutečně někdy nechápu.

Re: Re: Re: Re: Problém s instalací

Děkuji moc za radu,program již bez problémů funguje.Vážně uvažuji o jeho koupi,protože se mi moc líbí.A poklona Vám za bezvadně odváděnou práci na těchto stránkách,u nichž trávím téměř všechen volný čas.

A co se týče IE-původně jsem totiž soubor stahovala v Opeře (ta ho ukládala jako exe).IE téměř nepoužívám,ale nakonec jsem to přece jen zkusila stáhnout v něm a vše fungovalo na poprvé :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Problém s instalací

tak v tom je ten problém. Soubor totiž má koncovku .MSI
Z jakého důvodu si to Internet Explorer přejmenuje na EXE je mi záhadou. Přejmenujte soubor na .MSI a potom už by instalace měla fungovat. Pokud ne, zadejte tam ten správný název (včetně koncovky) už při stahování. A nebo program stáhněte pomocí jiného prohlížeče, např. Firefox, Opera apod. Já ten IE skutečně někdy nechápu.

Re: Re: Re: Re: Problém s instalací

Díky, jsem rád, že už to funguje.

Vážně to tak popletla Opera? Ale ano, máte pravdu, už se to párkrát stalo i jiným lidem a ti měli Operu. Tak jsem IE křivdil. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.