Help for English

Typická hodina angličtiny - soutěžní příspěvky (2)

Komentáře k článku: Typická hodina angličtiny - soutěžní příspěvky (2)

 

Re: Re: Re: No tak tady je to trochu lepší

Z jakého důvodu by ti, co psali česky měli dostávat mínus body? V zadání bylo, že si můžou vybrat.

Re: Re: Re: Kdo je váš favoritní přispěvatel?

Jako kdyby někdo z ‚mých lidí‘ měl potřebu se ti svěřovat. :-)

Re: Kdo je váš favoritní přispěvatel?

U mě to vyhrála Eliška.

A tohle musíte vědět!!!!!!

Tak na to jsem se těšila ze všeho nejvíce, až vám tady všem napíšu, že jsem dostala PRVNÍ JEDNIČKU po dvou letech usilovné práce na své slovní zásobě!!!!!

Reakce na Rudyarda a smysl anglických knih pro ty méně schopné angličtináře

Angličtinu neovládám nijak bravurně, slabé základy, ale knihy o které se zde soutěží si pilně kupuji a mám ohromnou radost při objevování nových slovních spojení a domýšlení se textu. Myslím, že i to je důležité,protože vždycky nemusíš pochytit celý souvislý dialog – důležitý je smysl, a tak si můžeme cvičit mozkový závity :)

Re:

WHAT IS SHE LIKE je otázka prostě na toho člověka celkově, tedy vzhled, charakter apod. všechno dohromady… dá se na to odpovědět skoro jakkoliv. Pokud člověka zajímá fyzický popis, zeptáte se WHAT DOES SHE LOOK LIKE.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.