Help for English

Falling while walking

 

Dobrý den, dnes jsem objevila vaše stránky. Studuji dálkově VŠ a proto se nemám koho zeptat a slovník je někdy dost těžkopádný. Prosím co znamená fráze FALLING WHILE WALKING ve spojení se zraněními v práci…
Děkuji Vám a těším se až budu mít čas prostudovat tyto stránky. S pozdravem „bigbabe“ Janina

Jak někdy pomůže jen to, že se podělíte … něco jako smeknutí se ?? :idea:

No, třeba si podvrtnete kotník a hodíte… pusu :-) takhle to chápu.. prostě spadnete za chůze, no :-)

mate mě, že jako další možnosti jsou, trip and fall a skip and fall, proto, proč padají jen tak bez důvodu? :?

TRIP – zakopnout, SKIP – poskočit…
Nemáte celou tu větu s tím FALLING WHILE WALKING ?

Není věta. Nadpis: CAUSE OF INJURIES AT WORK IN UK a možnosti: jak jsem již napsala…vím, že se nic nepřekládá otrocky, ale, jak to mám pochopit? Trip je zakoupnout, Skip uklouznout, ale FALLING WHILE WALKING? Tak nevím co v UK v práci teda dělají :-D

no zřejmě padají při chůzi :-D

Asi se myslí něco v tom smyslu – upadl při přecházení/chůzi do kuřárny – např…

:-D to je možný, kouření tam pěkně kritizujou. Prý maj na výběr, oběd nebo rauchpause. Děkuji mockrát za pomoc…již jsem se celou lekci „naučila“. V pátek jedu na písemku…tak zase matika…

Našel jsem tuhle definici:
Falling while walking is a common clinical sign in severe ataxia and incoordination due to any cause.
:-)

:-D :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.