Help for English

Velká soutěž o 3x stolní hru WORD-UP

Komentáře k článku: Velká soutěž o 3x stolní hru WORD-UP

 

joo, to zní celkem zajímavě :-)

dárek?

tak něco jsem napsal, uvidíme 8-) když to vyjde, budu mít aspoň pro někoho dárek pod strom :idea:

jen doufám, že má práce v pořádku dorazila, nikdo se mi ještě neozval :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Láďa Lamanai Sedlák vložený před 17 lety

jen doufám, že má práce v pořádku dorazila, nikdo se mi ještě neozval :-)

Re:

Nebojte, soutěžní příspěvky snad všechny dorazily. Není v mých silách všem zasílat potvrzení. Pokud máte u odchozích zpráv nastavené ‚požadovat potvrzení o doručení‘, mělo by vám přijít alespoň potvrzení automatické.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Nebojte, soutěžní příspěvky snad všechny dorazily. Není v mých silách všem zasílat potvrzení. Pokud máte u odchozích zpráv nastavené ‚požadovat potvrzení o doručení‘, mělo by vám přijít alespoň potvrzení automatické.

Re: Re:

chápu :-) i tak nad tvořením těchto krásných stránek strávíte jistě většinu svého volného času… držím palce a také přeji hodně sil a inspirace nejen pro tyto stránky do nového roku (ano, trošku předčasně :-)… ještě bych rád doplnil, že jste mne inspiroval – rád bych podobné, i když jednodušší stránky udělal pro výuku portugalštiny, aby se tu k ní dostalo více lidí

Re: Re: Re:

Jojo, škoda, že takovýchto stránek není i na více jazyků. U takové španělštiny bych skákala radostí :-).

Re: Re: Re: Re:

Tak to bychom byli dva :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.