Help for English

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Komentáře k článku: Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

 

Taky přeji všem příjemně prožité vánoční svátky a do nového roku hodně lásky, zdraví a splněných přání. Petra (Angie)

Také bych Vám ráda popřála krásné prožití vánočních svátků a hlavně trochu odpočinku, protože za práci kterou jste na těchto stránkách vykonali, si to opravdu zasloužíte!

Taky se připojují k přání, hezky si užijte Vánoce, jste skvělí. 8-) 8-) 8-) 8-)

Přání

Dovolte, abych i já Vám popřál příjemné prožití Vánočních svátků, mnoho zdraví a štěstí v dalším roce a zároveň Vám poděkoval. S Vámi a Vašimi stránkami se ta angličtina učit dá a dokonce příjemně. Díky Jiří ( hrusen )

Šťastné, veselé a požehnané vánoční svátky, hodně štěstí, radosti, zdraví a chuti do další tvůrčí činnosti!

Tyto stránky jsou opravdu nádherným dárkem, který rozbalujeme každý den!

Veselé vánoce

Krásné pohodové vánoce a šťastný nový rok autorům tohoto webu i všem jeho návštěvníkům. Dík za tyto stránky jsou opravdu výborné a hlavně velmi srozumitelné.

Krásné a pohodové Vánoce

tvůrcům těchto SUPER stránek i „virtuálním spolužákům“ přeje Linda

Taky se pridavam s pranim klidnych a odpocinkovych Vanoc. Diky za Vasi praci.

:-) :-) :-) takýýýýý, přeju mooc krásné vánoce a happy new year, aby se vám splnila všechny předsevzetí…jinak už to bylo asi vše řečeno, tak se mějte krásně a užijte si to!! :-)

Přidávám se k přání a děkuji za výborné stránky.

I wish you a Merry Xmas and a Happy New Year

Také já se připojuji s přáním prožití krásných svátků vánočních a všeho nejlepšího do v novém roce. Tyhle stránky už pro mě udělaly hodně a jistě ještě hodně udělají a to nejmenší, co pro ně můžu udělat já je, že jsem si právě objednal software pana Víta a kol. Je to jakési malé poděkování a věřím, že peníze za prográmek utracené přispějí nejen k dalšímu běhu těchto stránek a vylepšování zmíněného software, ale také a snad především ke zlepšení mojí doposud bídné znalosti angličtiny.

krasne svatky

Uzijte si svatky!!!

A diky za neskutecne prinosne stranky.

Šťastný nový rok

Chtěl bych popřát oběma tvůrcům těchto bezvadných stránek pohodový nový rok, pevné zdraví, osobní štěstí a neutuchající nápady a energii, kterou budou jistě při tvorbě těchto stránek potřebovat.

Děkuji za vždy rychlé a výstižné odpovědi!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.