Help for English

UPOZORNĚNÍ a omluva

Komentáře k článku: UPOZORNĚNÍ a omluva

 

Apologize accepted. :-)

Jak dlouho tento problem existuje? Jestli od zacatku existence tohoto webu, tak abych zacal s ucenim odzacatku :-D

Chápu, konečně jsem pochopil co se děje, když mi to tak moc divně a nelogicky opravilo test.
Byl jsem z toho pěkně zmatený.

Až to bude opět funkční, napište to prosím na stránky. Děkuji a přeji hezký víkend.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 17 lety

Jak dlouho tento problem existuje? Jestli od zacatku existence tohoto webu, tak abych zacal s ucenim odzacatku :-D

Re:

Nééé to ne, jen dnes od rána, zhruba od devíti hodin. Dělal jsem celkovou synchronizaci testových otázek mezi mým počítačem a webovou databází. Ještě dnes večer to zase bude fungovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petko vložený před 17 lety

Chápu, konečně jsem pochopil co se děje, když mi to tak moc divně a nelogicky opravilo test.
Byl jsem z toho pěkně zmatený.

Až to bude opět funkční, napište to prosím na stránky. Děkuji a přeji hezký víkend.

Re:

Určitě dám vědět, až vše půjde zase správně. S nějvětší pravděpodobností ještě dnes.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.