Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Re: Re: Re: Re: růžové zrcadlo

HH pro vsechny je to THROUGH a ne trough !! trvalo mi to hodku nez sem na to prisel

chci se zeptat na stejnojmenný román agáty christie, jmenoval se původně ten little niggers (deset malejch černoušku) není to trochu rasistický výraz?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Surgeon vložený před 17 lety

chci se zeptat na stejnojmenný román agáty christie, jmenoval se původně ten little niggers (deset malejch černoušku) není to trochu rasistický výraz?

Re:

Jistě to není politicky správné slovo. Jenže si uvědomte, že celá záležitost PC (politically correct) jazyka je až otázkou konce dvacátého století. Agatha Christie je už podstatně staršího data.

Re:

Ano, jediné, co je důležité na posteli je polštář. Jeden z těch dvou je důležitý, druhý je k ničemu. Tedy spíš jen pro zmatení hráče. :-)

Nejde mi to spustit

Objevuje se: „Instalační balíček nelze otevřít. Obraťte se na dodavatele aplikace a ověřte, že se jedná o správný instalační balíček služby Windows Installer.“ Nevíte, prosím, co s tím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rysa vložený před 16 lety

Nejde mi to spustit

Objevuje se: „Instalační balíček nelze otevřít. Obraťte se na dodavatele aplikace a ověřte, že se jedná o správný instalační balíček služby Windows Installer.“ Nevíte, prosím, co s tím?

Re: Nejde mi to spustit

Opakujte stažení, pravděpodobně došlo k chybě při přenosu dat. Pokud to nepomůže, zkuste alternativní prohlížeč (Firefox, Opera apod., to obvykle zabere).

Re:

Indiáni nejsou v žádném pořadí, takže nemám možnost určit, které už máte a které ne. Spíš se zeptejte na místa, kde si myslíte že něco má být, nebo kde víte, že se má něco udělat, ale nevíte co.

Re:

Jestli jste je už měli a pak stratili, tak se můžou válet kdekoliv… když totiž naberete až moc předmětů, ‚hrdina‘ jich omylem pár upustí. Když se ale projdete všemi lokacemi, kde jste už byli, tak je musíte najít.

perfekt

Paráda,nebylo nejlechčí,teda hlavně to vymslet,anglicky to šlo,zas mě začlo bavit učit se :-D

Re: Re:

co mám dělat když vejdu do vnitř?

poardí te?

Dobrý den…je to trapas…ale došla jsem pouze do 1. místnosti domu..jak mám dál…porad te někdo prosím…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chluza vložený před 16 lety

poardí te?

Dobrý den…je to trapas…ale došla jsem pouze do 1. místnosti domu..jak mám dál…porad te někdo prosím…

Re: poardí te?

teď používejte příkazy jako GO NORTH, GO SOUTH atd, nebo stačí psát jen E, S, W, U, D… atd. Je to mimochodem napsané v instrukcích, jak po domě chodit.

Re: pokračování

Ano, stoprocentně bude. Snad ještě letos. Podívejte se na článek v sekci INFORMACE: Pokračování Ten Little Indians BUDE!

Mám sice už asi půl roku zpoždění, ale na hře pracuji ve volných chvilkách. Čeká vás tam zajímavější příběh, větší herní svět, nahrávky hlášek a daleko hezčí ilustrace.

Konec dobrý, všechno dobré

Uff, konečně jsem to již taky dohrála :) Hru jsem začala hrát již dříve, ale tehdy jsem nevěděla, jak dál, a teď jsem si na ni vzpomněla a dotáhla to do konce :) Opravdu je to skvělá hra a těším se na pokračování :) PS. Ještě bych chtěla poděkovat za skvělou podporu a nápovědy v komentářích, bez těch bych se asi nehnula …

paráda

Tak jsem hru konečně po hodině přemýšlení dohrála :-D Musím říct, že se povedla a asi dvakrát už jsem byla opravdu zoufalá, co dál…ale nakonec jsem na to přišla, takže určitě chválím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.