Help for English

Sraz HFE

 

No právě, nějak to vykoumáš :-)

Denní sraz (aspoň částečně) je asi logický vzhledem k cestování mladších účastníků nebo těch ze vzdálenějších míst, kteří se budou muset vrátit domů. Toho 13.6. zatím bohužel nemůžu potvrdit, ale pracuji na tom :-).

ahoj všem, vyhovují mi oba datumy a už se těším! 8-) takže okolo 14… A „KDE“ se vybere až po přihláškách?

Ano, přesně tak. Záleží, kolik bude lidí.

V životě bych neřekla, že budu v mejch letech tak nedočkavá :-D

To Marek a Roman: Co takhle kazdy z vas kdyby na zacatku udelal treba ukazkovou vyuku anglictiny, ne celou hodinu, ale treba pulhodinu, ale klidne i 45 min nebo hodinu (zalezi na vas), treba pak nekdo (jako muj muz :-) ) bude mit nejake dotazy.

To Marek: Je eventulen mozne zajistit ubytovani/prespani na kolejich? My jsme tak resivali mimo plzenske lidi, kdyz jsme delavali seminare na univerzite, nevim jestli vase koleje tuhle moznost nabizi, mozna ze jsou plne obsazene. Ja jen, ze ty mladsi asi nebudou mit na hotel, tohle by melo byt levnejsi.

Je fakt, že v červnu už by mohly být na kolejích volná místa. Ale abych řekl pravdu, není v mých silách to zajistit. To by si museli zájemci zajistit sami. Já budu rád, když se mi podaří zajistit místo. :-)

Co se té hodiny týče, no, nechal bych to asi spíš na zcela přátelské a nezávazné posezení. Pro tentokrát.

jo myslim ze obycejne posezeni by melo stacit :-) i kdyz by Marek mohl vzít tu kytaru :-)

To Marek: My jsme dobre tak i tak. Ja jen, ze jste chtel obsah a nic jineho nas doma nenapadlo :-).

to LionessCZ: taky bych to moc neviděl s tou hodinou, ale jeden nikdy neví… :-)

No pokud to vsichni berete, ze se chcete sejit a jit na pivo tak to reknete rovnou a nestydte se :-D

Těším na setkání …Přijdu určitě – mám kousek a Pardubice jsou moje „home city“ 8-)

lioness: ale tak to přece bylo myšleno od začátku :-)

to Roman: Aha, tak to meli rict rovnou :-D, ja nikdy na zadnem srazu nebyla, takze kdyz Marek psal, jaky si predstavujeme program, tak jsem se snazila neco vymyslet :-), abych nebyla jak Dejdar a neopakovala jen: „Pivo“. :-D Teda ja radeji vino, ale to uz vite.

Takze nakonec intelektualni voziracka. No proc ne, uz jsem dlouho neblinkal…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.