Help for English

Supernatural: Soutěž o seriál Lovci duchů na DVD

Komentáře k článku: Supernatural: Soutěž o seriál Lovci duchů na DVD

 

Tak tahle soutěž o další seriál přišla mnohem dřív než jsem očekával, ale těším se :-)

aaaaaah… :-D …i´m so excited…pity there aren´t titles..on the other side i´ve already seen all eps of SPN and know story…moreover love Jensen and Jared…they speak really understandable.. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

aaaaaah… :-D …i´m so excited…pity there aren´t titles..on the other side i´ve already seen all eps of SPN and know story…moreover love Jensen and Jared…they speak really understandable.. 8-)

Re:

Ano, to s těmi titulky je škoda. Většinou jsou anglické titulky samozřejmost, ale někdy se jim asi nechce, nevím. Máme s manželkou všech 7 sérií GILMORE GIRLS, na všech jsou anglické titulky, jen na šesté sezóně ne. Proč, to netuším, ale ničím jiným, než leností, si to vysvětlit nedovedu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ano, to s těmi titulky je škoda. Většinou jsou anglické titulky samozřejmost, ale někdy se jim asi nechce, nevím. Máme s manželkou všech 7 sérií GILMORE GIRLS, na všech jsou anglické titulky, jen na šesté sezóně ne. Proč, to netuším, ale ničím jiným, než leností, si to vysvětlit nedovedu.

Re: Re:

asi to bude lenost…to je opravdu zvláštní s těmi GG…no na druhou stranu to výherce donutí opravdu poslouchat co říkají a snažit se porozumět…ale ěkoda je to v tom že když přece jen něčemu rozumět není tak se to podle titulků dá aspoň přeložit..:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

asi to bude lenost…to je opravdu zvláštní s těmi GG…no na druhou stranu to výherce donutí opravdu poslouchat co říkají a snažit se porozumět…ale ěkoda je to v tom že když přece jen něčemu rozumět není tak se to podle titulků dá aspoň přeložit..:)

Re: Re: Re:

No, kdyžtak se to dá najít na netu, existují přesné přepisy seriálových epizod – tedy nejen titulky, ale i akce.

Andrea

Chjo, vsimla sem si souteze az dneska, lidicky, moc moc moc moc moc vas prosim o zadani prvni otazky, kdo by byl tak hodný a napsal by mi ji :-(, predem dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dadinka07 vložený před 16 lety

Andrea

Chjo, vsimla sem si souteze az dneska, lidicky, moc moc moc moc moc vas prosim o zadani prvni otazky, kdo by byl tak hodný a napsal by mi ji :-(, predem dekuji

Re: Andrea

Určitě si zapisujte odpovědi na ostatní otázky, třeba ještě s vámi někdo rád vymění jedničku za některou, která jemu utekla.

Čau lidi
Je možné někde najít první 2 otázky???Byl jsem trochu mimo,když ne mám smůlu.
Když jo tak moc díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od česnekář vložený před 16 lety

Čau lidi
Je možné někde najít první 2 otázky???Byl jsem trochu mimo,když ne mám smůlu.
Když jo tak moc díky.

Re:

Bohužel jsi to prošvihl. ,,Legální" cestou se je už nedovíš a podvádět doufám nechceš:-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Weir vložený před 16 lety

Re:

Bohužel jsi to prošvihl. ,,Legální" cestou se je už nedovíš a podvádět doufám nechceš:-).

Re: Re:

a víš že se je dozvěděl:)…a nemyslím si že je to zas tak nelegální…sám vidíš že výše pan Vít odepsal,že když si ty otázky s někým vymění,že není problém..a já si pamatuju i z minulé soutěže,že bylo řečeno,že když někoho ukecá,že klidně ještě soutěžit může:D…já sem to stíhala v poho,ale u minulý soutěže sem taky byla vděčná,když mi někdo ty otázky poslal dotatečně:)…tak bych tomu zase neříkala podváděníwink

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

a víš že se je dozvěděl:)…a nemyslím si že je to zas tak nelegální…sám vidíš že výše pan Vít odepsal,že když si ty otázky s někým vymění,že není problém..a já si pamatuju i z minulé soutěže,že bylo řečeno,že když někoho ukecá,že klidně ještě soutěžit může:D…já sem to stíhala v poho,ale u minulý soutěže sem taky byla vděčná,když mi někdo ty otázky poslal dotatečně:)…tak bych tomu zase neříkala podváděníwink

Re: Re: Re:

Jo, jasný, beru to:). Já jsem si pouze nevšiml, toho komentáře pana Víta (možná tam ještě ani nebyl, ale to nechci tvrdit), ale pokud to i on schvaluje jakožto organizátor, příp. jeden z organizátorů, pak je to i z hlediska ,,soutěžní morálky" samozřejmě v pořádku. Omlouvám se tudíž za svoji unáhlenou reakci na žádost o poskytnutí otázek z minulých dní. Mám je všechny, takže kdyby někdo potřeboval…:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Weir vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, jasný, beru to:). Já jsem si pouze nevšiml, toho komentáře pana Víta (možná tam ještě ani nebyl, ale to nechci tvrdit), ale pokud to i on schvaluje jakožto organizátor, příp. jeden z organizátorů, pak je to i z hlediska ,,soutěžní morálky" samozřejmě v pořádku. Omlouvám se tudíž za svoji unáhlenou reakci na žádost o poskytnutí otázek z minulých dní. Mám je všechny, takže kdyby někdo potřeboval…:-)

Re: Re: Re: Re:

Přece nemůžu nikomu zakazovat, aby vyměnil otázku za jinou. Pokud je máte všechny, byl byste hloupý, kdybyste je někomu dával, protože si tak snižujete šanci na výhru.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Weir vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, jasný, beru to:). Já jsem si pouze nevšiml, toho komentáře pana Víta (možná tam ještě ani nebyl, ale to nechci tvrdit), ale pokud to i on schvaluje jakožto organizátor, příp. jeden z organizátorů, pak je to i z hlediska ,,soutěžní morálky" samozřejmě v pořádku. Omlouvám se tudíž za svoji unáhlenou reakci na žádost o poskytnutí otázek z minulých dní. Mám je všechny, takže kdyby někdo potřeboval…:-)

Re: Re: Re: Re:

no jak říká pan Vít…:D…to zase neznamená,že bys je musel rozdávat..můj příspěvěk taky nebyl nic než jen lehké upozornění,že bych to zas neviděla jako podvádění…win­k..je jasný,že šance na výhru se tím jakoby snižuje..

stačí jedna věc kterou mají společnou?…:)…já teda nevím jestli je jich víc,ale o jedný vím :-D

help

Byla by tady nějaká dobrá duše, která by mi napsala znění první otázky? Nějak se mi podařilo být o den pozadu a prošvihla jsem to. Moc prosím !!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.