Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

No super, budu soutěžit jak blázen :--)

To já budu soutěžit taky, ať už je 8. května. :-)

Re:

Asi budete muset někoho přesvědčit, aby vám to na netu ten den opsal. Schválně jsem první den soutěže stanovil na státní svátek. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Asi budete muset někoho přesvědčit, aby vám to na netu ten den opsal. Schválně jsem první den soutěže stanovil na státní svátek. :-)

Re: Re:

Kdo budete chtít, tak vám klidně pošlu otázky, které nestihnete. Případně je trochu poupravím. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Kdo budete chtít, tak vám klidně pošlu otázky, které nestihnete. Případně je trochu poupravím. :-)

Re: Re: Re:

:-D Dobrý způsob, jak vyřadit protihráče. :-)

Friends je můj naprosto nejoblíbenější seriál..to je velký důvod se zaregistrovat. Navštěvuji tyto výborné stránky pravidelně, ale tato DVD prostě musím mít. ( A Gilmorova ukecaná děvčata by nebyla špatná náhražka:)) Tak se těším. Přeji hodně dalšího elánu v tvoření těchto velmi zajímavých stránek.

The O.C.

Neplánujete ještě nějakou soutěž s The O.C. ?? je to můj nejoblíbenější seriál a jak koukám tak sem zrovna nestih soutěž o první sérii :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří Suk vložený před 16 lety

The O.C.

Neplánujete ještě nějakou soutěž s The O.C. ?? je to můj nejoblíbenější seriál a jak koukám tak sem zrovna nestih soutěž o první sérii :-(

Re: The O.C.

Pro velký úspěch bychom ji zopakovat mohli, to je fakt.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: The O.C.

Pro velký úspěch bychom ji zopakovat mohli, to je fakt.

Re: Re: The O.C.

tak to je OK

Re:

Komu se líbí Friends (Je někdo komu ne?=)), doporučuju si sehnat seriál How I Met Your Mother. Je to sice o něčem úplně jiném, ale sranda stejná… Prostě výborný!

Wooow tady se někdo zbavoval Gilmorek? to jsem o něco přišla :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Wooow tady se někdo zbavoval Gilmorek? to jsem o něco přišla :-D

Re:

Nene, nezbavoval. Soutěž s Gilmore Girls bude v červnu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Nene, nezbavoval. Soutěž s Gilmore Girls bude v červnu.

Re: Re:

Tak to jo,..no sedmou řadu v aj už mám (o:
Skusila bych ty Friends, ale zrovna odjíždím do UK

Tak jdeme na to. :-)

Otázka je na postavy filmu, nebo na herce?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.