Help for English

Soutěž: Photo Dictionary

Komentáře k článku: Soutěž: Photo Dictionary

 

Ten slovník vypadá moc hezky. Zkusím oprášit své zkušenosti z tvorby ikonky :-)

Re: juj

Dobrá příležitost se to naučit. :-)
Soutěžní fotografie musí být v elektronické podobě. Přinejhorším to nějak udělejte a oskenujte a pošlete e-mailem. Ale není to vůbec složité, otevřít digitální fotku v nějakém editoru a vložit tam pár popisků.

Výborná soutěž. Marku tohle je ten slovník, někde jsi asi o něm už psal, v kterém je například obrázek lodě? Nevím přesně, kde to bylo. Ale myslím, že jsi tam psal, že je to opravdu hodně dobrý slovník.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Výborná soutěž. Marku tohle je ten slovník, někde jsi asi o něm už psal, v kterém je například obrázek lodě? Nevím přesně, kde to bylo. Ale myslím, že jsi tam psal, že je to opravdu hodně dobrý slovník.

Re:

To, o čem jsem se zmiňoval bylo něco trochu jiného, to byl myslím český slovník, nebyl s fotografiemi, ale jen jednoduše ilustrovaný, a byl velmi, velmi podrobný. Tento je méně podrobný, zato je barevný, s fotografiemi… obsahuje cca 2400 slov v britské i americké angličtině, index s fonetickým přepisem a dokonce cvičení a aktivity pro studenty.

moc pěkná soutěž, krásný nápad :idea:

moc pěkná soutěž, ale prosím o radu, vím že programů pro úpravu fotek je spoustu, jen trochu hledat, ale nemohl by mi někdo doporučit nějaký program, který používá? Děkuju moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 16 lety

moc pěkná soutěž, ale prosím o radu, vím že programů pro úpravu fotek je spoustu, jen trochu hledat, ale nemohl by mi někdo doporučit nějaký program, který používá? Děkuju moc.

Re:

Já používám Adobe Photoshop CS3. Z freeware programů znám GIMP. Nebo jednoduše v Malování, který je součástí Windows.

Napád vskutku dokonalý.

(taky už jsem jeden obrázek poslal) ale přišlo mi trochu divný – ty neurčitý členy tam používat…
Pošlu pravděpodobně další obrázek, ale to budu muset jít na výlet někam.

:-)

Taky nejsem pc expert…Krásně jsem si opopiskovala fotku a když jsem to zmenšila na 500p, tak je to nečitelný. :-( …Celý odpoledne je v čudu a já musím znova od začátku :? …Ale co bych neudělala kvůli soutěži, že!Baví mě to!! :-D :-D

perfektná súťaž…ale je nejaký limit koľko maximálne fotografií treba poslať alebo koľko chceme?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

Taky nejsem pc expert…Krásně jsem si opopiskovala fotku a když jsem to zmenšila na 500p, tak je to nečitelný. :-( …Celý odpoledne je v čudu a já musím znova od začátku :? …Ale co bych neudělala kvůli soutěži, že!Baví mě to!! :-D :-D

Re:

Možná kdyby se fotka prvně zmenšila a až potom by se přidaly popisky, tak by to mělo být OK. :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ppooler vložený před 16 lety

Napád vskutku dokonalý.

(taky už jsem jeden obrázek poslal) ale přišlo mi trochu divný – ty neurčitý členy tam používat…
Pošlu pravděpodobně další obrázek, ale to budu muset jít na výlet někam.

:-)

Re:

Ty členy tam rozhodně používat nemusíte. Konkrétně v tom vašem jich byla tak polovina jinak, než by měla. Potom raději nepoužívat žádné. Opravdu, raději bez nich.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 16 lety

perfektná súťaž…ale je nejaký limit koľko maximálne fotografií treba poslať alebo koľko chceme?

Re:

V zadání je napsaný limit 5 fotografií. Když jich pošlete víc, do soutěže jich dáme jen prvních 5.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ty členy tam rozhodně používat nemusíte. Konkrétně v tom vašem jich byla tak polovina jinak, než by měla. Potom raději nepoužívat žádné. Opravdu, raději bez nich.

Re: Re:

Měl jsem tendenci použít všechny ty členy jako určité… koukal jsem na ten ‚sample picture‘ a přemýšlel proč mi tam ty členy působí přirozeně …
každopádně jsem to přeposlal bez členů…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ppooler vložený před 16 lety

Re: Re:

Měl jsem tendenci použít všechny ty členy jako určité… koukal jsem na ten ‚sample picture‘ a přemýšlel proč mi tam ty členy působí přirozeně …
každopádně jsem to přeposlal bez členů…

Re: Re: Re:

normálně při popisu obrázku by se členy používaly, proto jsem je tam i já napsal… navíc se podle členu pozná, že je to např. počitatelné podstatné jméno, nebo naopak nepočitatelné. Ale vzhledem k tomu, že to má být jakoby slovníček, členy tam být nemusí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.