Help for English

LEMMA - Odhad velikosti vaší slovní zásoby

Komentáře k článku: LEMMA - Odhad velikosti vaší slovní zásoby

 

zajímavé

no nic moc, 10000 slovíček. To jsem myslel, že jsem na tom teda líp. Ale myslel jsem, že když si člověk neni jistej, tak dá radši nevim, takže, kde jsem nevěděl, tak jsem netypoval, ale radši neodpovídal vůbec.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

zajímavé

no nic moc, 10000 slovíček. To jsem myslel, že jsem na tom teda líp. Ale myslel jsem, že když si člověk neni jistej, tak dá radši nevim, takže, kde jsem nevěděl, tak jsem netypoval, ale radši neodpovídal vůbec.

Re: zajímavé

Jo, přesně tak to mají v zadání, že prý špatně odpovězená otázka odečítá body.

Mně vyšlo něco málo přes 8000 slovíček. V intermediate testu jsem měl ze 120 zadaných slovíček 77 správně, devět jsem jich měl špatně a zbytek jsem nevyplňoval, protože jsem buď nevěděl nebo jsem si nebyl jistý.
Myslím, že by to u mě mohlo odpovídat, ačkoliv jsem tajně doufal v deset tisíc :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

zajímavé

no nic moc, 10000 slovíček. To jsem myslel, že jsem na tom teda líp. Ale myslel jsem, že když si člověk neni jistej, tak dá radši nevim, takže, kde jsem nevěděl, tak jsem netypoval, ale radši neodpovídal vůbec.

Re: zajímavé

To ja sem v 10k nedoufal ani ve snu, ale stejně jsem myslel že dopadnu líp než: 3875 :-(

také se chlubím:)

Dalo mi to něco přes 13.000. Nevíte někdo, kolik to dává max.? 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

také se chlubím:)

Dalo mi to něco přes 13.000. Nevíte někdo, kolik to dává max.? 8-)

Re: také se chlubím:)

Podle mých bodů by se dalo odhadnout, že max. to dává 20 tisíc.

Dá se podle toho orientovat na jaké úrovni člověk je? Např. stačí teoreticky na FCE 10000 slov? Vím, že je to jen jednostrané hodnocení a že na FCE je potřeba i spousta jiných věcí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vera n vložený před 16 lety

Dá se podle toho orientovat na jaké úrovni člověk je? Např. stačí teoreticky na FCE 10000 slov? Vím, že je to jen jednostrané hodnocení a že na FCE je potřeba i spousta jiných věcí.

Re:

Kdybyste si takových testů udělal/a více, dalo by se podle toho řídit. Jeden test ale není tak moc spolehlivý.

A ono jde taky o to, co myslíte tím ‚orientovat‘. Vždy to bude vypovídat POUZE o pasivní slovní zásobě, o ničem jiném.

Re:

Já mám vypočteno 7980 slovíček. Odpověděljsem na všechny otázky, 79 dobře ze 120. V průběhu testu jsem si uvědomil, že tam něco psali, že nemám hádat, ale já už byl nedočkavý na ten test :-) Tak jsem i nějaká slova uhádl, která neznám.

Co si myslíte o tom že mi je 11 (5.třída)a měla jsem 450 slovíček
PS:AJ se učím 5.rokem

tjjjj

:-) tak to je drsné tohleto…něco přes 6700 asi nic moc není tj…musím zapracovat… :oops:

Jde to

No tak mi to hodilo 9950 na Advanced…Teď ještě je ale umět všechny používat co nejefektivněji.

1760

Joo tak mně se teda zadařilo :o 1760 slovíček. Nic moc co?:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lion438 vložený před 16 lety

1760

Joo tak mně se teda zadařilo :o 1760 slovíček. Nic moc co?:D

Re: 1760

Hmm tak to bylo na elementary a na intermediate 2880 :o)) zlepšení heh!

Dedukcia

RESULT:
Score: 112 of 120
Estimated vocabulary size: 13590
Minimálne 20 slov som iba logický vydedukoval. Nie je to presné, ale v každom prípade to pomôže slovnej zásobe.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.