Help for English

GILMORE GIRLS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

Komentáře k článku: GILMORE GIRLS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

 

Gratuluji výhercům. Doufám, že jednoho dne se usměje štěstí i na mě. :-)

coze? ja jsem vyhrala? :o to teda koukam…ale supeer :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nicolet vložený před 16 lety

coze? ja jsem vyhrala? :o to teda koukam…ale supeer :-)

Re:

Ano, vyhrála. :-)

Přidávám se s gratulací vítězům.
Této soutěže jsem se sice zrovna nezúčastnila, ale rozhodně se těším na How I Met Your Mother – to je momentálně snad můj nejoblíbenější seriál, a i když jsem už viděla téměř celou první sérii, určitě si soutěž nenechám ujít! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 16 lety

Přidávám se s gratulací vítězům.
Této soutěže jsem se sice zrovna nezúčastnila, ale rozhodně se těším na How I Met Your Mother – to je momentálně snad můj nejoblíbenější seriál, a i když jsem už viděla téměř celou první sérii, určitě si soutěž nenechám ujít! :-D

Re:

Koupil jsem si jednu sadu How I Met Your Mother i pro sebe, a souhlasím, je to výborný seriál. Navíc tento seriál není tak známý, určitě buete mít větší šanci na výhru. :-)

Congratulations

Blahopreji vyhercum ;) Snad budu mit vic stesti pri Simpsonech nebo Futurame :))

Já mám dotaz. Marku, ty seriály objednáváš z Amazonu, že? A to bude asi americký amazon. Nevyšlo by levněji to objednávat z britského am.? www.amazon.co.uk

Gratuluju

Já se též připojuju ke gratulacím :) A na soutěž o How I Met Your Mother se velice teším, super seriál :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Já mám dotaz. Marku, ty seriály objednáváš z Amazonu, že? A to bude asi americký amazon. Nevyšlo by levněji to objednávat z britského am.? www.amazon.co.uk

Re:

To ne, protože kurz dolaru je velmi výhodný, což se o kurzu libry říct nedá. Dále tyto seriály většinou vůbec na evropském trhu nejsou, tedy vůbec nejsou pro region 2. Např. DVD Gilmore Girls 7. sérii tam vůbec neseženete.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

To ne, protože kurz dolaru je velmi výhodný, což se o kurzu libry říct nedá. Dále tyto seriály většinou vůbec na evropském trhu nejsou, tedy vůbec nejsou pro region 2. Např. DVD Gilmore Girls 7. sérii tam vůbec neseženete.

Re: Re:

Jak to myslis ze kurz libry ke korune neni v dnesni dobe vyhodny? Ja se znepokojenim sleduji jak za posleni rok klesl ze (vse cca) 38:1 na 31:1; coz me zrovna nenaplnuje nadsenim if you what I mean :)

Pekne

Výherkyni gratujuji. Taky jsem soutěžila, ale nevyhrála. A měla bych dotaz. Marku, prosim Vaás, kolik se celkem zůčastnilo lidí? Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Re: Re:

Jak to myslis ze kurz libry ke korune neni v dnesni dobe vyhodny? Ja se znepokojenim sleduji jak za posleni rok klesl ze (vse cca) 38:1 na 31:1; coz me zrovna nenaplnuje nadsenim if you what I mean :)

Re: Re: Re:

Ano ano, ale v dolarech se to vyplatí víc, než v librách. Obecně je teď kurz samozřejmě pro takové nákupy příznivý jak v UK tak v USA.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jay vložený před 16 lety

Pekne

Výherkyni gratujuji. Taky jsem soutěžila, ale nevyhrála. A měla bych dotaz. Marku, prosim Vaás, kolik se celkem zůčastnilo lidí? Diky

Re: Pekne

148

No jo no

Gratuluji, ale jsem zklamaná víc, než jsem čekala, že jsem nevyhrála :oops: Ten seriál miluju. Tak díky za pěkné soutěže!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adinka vložený před 16 lety

No jo no

Gratuluji, ale jsem zklamaná víc, než jsem čekala, že jsem nevyhrála :oops: Ten seriál miluju. Tak díky za pěkné soutěže!

Re: No jo no

Na Amazonu mají teď tenhle seriál s docela velkou slevou… jedna série tam teď vyjde na nějakých 24 dolarů, což je cca 380 korun. Kdyby u nás začal vycházet na levných DVD, jak je teď zvykem za 49 kč za DVD, tak by se za 6 DVD jedné série cena taky vyšplahala na 300 Kč.

Běžná cena je 59 dolarů, takže se to rozhodně vyplatí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.