Help for English

Soutěž o 3x DVD se seriálem STEP BY STEP

Komentáře k článku: Soutěž o 3x DVD se seriálem STEP BY STEP

 

Fajn

Bezva soutěž a navíc můj oblíbený seriál. Odesláno a snad se štěstí usměje. :-)

question

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v tom přepisu musí být užita slova s ukázky nebo mouhou byt i synonyma??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Patule vložený před 16 lety

question

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v tom přepisu musí být užita slova s ukázky nebo mouhou byt i synonyma??

Re: question

Máte použít ‚vlastní slova‘, takže se tam nemusí ani jedno slovo z ukázky vůbec objevit. Jde o to to celé jednoduše převyprávět / shrnout.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: question

Máte použít ‚vlastní slova‘, takže se tam nemusí ani jedno slovo z ukázky vůbec objevit. Jde o to to celé jednoduše převyprávět / shrnout.

Re: Re: question

děkuji :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: question

Máte použít ‚vlastní slova‘, takže se tam nemusí ani jedno slovo z ukázky vůbec objevit. Jde o to to celé jednoduše převyprávět / shrnout.

Re: Re: question

nemusí, ale může, samozřejmě…

Vidíte

A proto sem mimo jiné ráda chodím :-) Super soutěž. A jinak super web.

Každý den mě HFE něčím překvapí. :-) Co to bude příště?

škoda, celkem jsem tomu rozuměla, ale o tom, jaký to je seriál nemám ani tušení…

thank-you

Oceňuju vaši fantazii, super!! Keep up the good work! :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od -barba- vložený před 16 lety

škoda, celkem jsem tomu rozuměla, ale o tom, jaký to je seriál nemám ani tušení…

Re:

škoda, já mám opačný problém jak ty…

Úžasné.. obdivuji vaši kreativitu :-)

úplně skvělé. rozumněla jsem tomu, vím o čem to je a taky z čeho to je a snad můj výcuc pochopíte :-D úplně skvělá soutěž, děkuji, obdivuji vaše úžasné nápady :-)

Krásné nápady.

To je pěkné překvapení pro ty, kdo už umí anglicky, je dobře, že to tady bude zachováno, budu se k takovým nahrávkám vracet a snad jednou porozumím. Zatím zaslechnu jen sem tam známé slovíčko, ale i z toho mám radost. Ale pro začátečníčky taková nějaká soutěž zatím není. Máme se co učit. Ale dává to energii a chuť do dalšího studia.

blahopřání

Ááá… už jsou tu výsledky, blahopřeji výhercům a mám radost, že jsou to skalní přívrženci tohoto webu. McKay má určitě velkou radost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

blahopřání

Ááá… už jsou tu výsledky, blahopřeji výhercům a mám radost, že jsou to skalní přívrženci tohoto webu. McKay má určitě velkou radost.

Re: blahopřání

No to mám. :-) Konečně se i na mě jednou dočkalo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.