Help for English

Soutěž o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

 

Good news everyone! :-) Děkuji mnohokrát za soutěž, ani jsem necekal ze prijde tak brzo po tech předchozích. Good luck everyone!

Jee, to je super, pěkné překvapení. Akorát škoda, že jedeme teď tento týden na školní výlet, ale pro tyto případy mám na mobilu internet. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 16 lety

Good news everyone! :-) Děkuji mnohokrát za soutěž, ani jsem necekal ze prijde tak brzo po tech předchozích. Good luck everyone!

Re:

No, chtěl jsem ještě jednu soutěž sihnout do prázdnin, protože v červenci a v srpnu ani skalní Helfáci nebudou denně na netu. Takže o prázdninách bude soutěžní pauza a nebo vymyslím něco jiného. Po prázdninách zase normálně. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

No, chtěl jsem ještě jednu soutěž sihnout do prázdnin, protože v červenci a v srpnu ani skalní Helfáci nebudou denně na netu. Takže o prázdninách bude soutěžní pauza a nebo vymyslím něco jiného. Po prázdninách zase normálně. :-)

Re: Re:

to ste ma potesil s hrozou som si predstavovala co vsetko zameskam kedze takmer cele prazdniny budem mimo PC diky =))

Aaaaaa…The Simpsons a Futurama? Tak to se musím zúčastnit! :-D :-D

Re: použitá gramatika v otázce č. 1

No, tak tento dotaz v pondělí v noci smažu spolu s přidáním nové otázky… ale:

Ano, je to CREATOR OF sth – tvůrce něčeho.

Tedy:
The creator of FUTURAMA.
The creator of THE SIMPSONS.
The creator of FUTURAMA AND THE SIMPSONS.
The creator of BOTH THE SIMPSONS AND FUTURAMA.
(tvůrce čeho? Tvůrce jak Simpsnů, tak Futuramy)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

No, chtěl jsem ještě jednu soutěž sihnout do prázdnin, protože v červenci a v srpnu ani skalní Helfáci nebudou denně na netu. Takže o prázdninách bude soutěžní pauza a nebo vymyslím něco jiného. Po prázdninách zase normálně. :-)

Re: Re:

A mame Vam psat kazdou otazku zvlast nebo si to jenom nekde poznamenat a pak vam to poslat vse najednou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sunny.Flower vložený před 16 lety

Re: Re:

A mame Vam psat kazdou otazku zvlast nebo si to jenom nekde poznamenat a pak vam to poslat vse najednou?

Re: Re: Re:

Jako u všech podobných soutěží, které zatím byly, a jak máte dole napsáno, všechny se posílají současně až nakonec.

Re: Re: Re:

Ale ne, knihy, CD, DVD apod. dodávají normálně do celého světa. Jenom zboží, které přes Amazon prodávají jiné firmy se většinou do ČR neposílají (elekronika, hračky apod.), to totiž posílají přímo ty firmy.

Knihy, CD, DVD jdou přímo z Amazonu, a tam to neřešíte. Prostě tam zadáte adresu do ČR a je to.

vdaka za sutez :)

ja mam teda stastie … dlhsie som tu nebola a tak ze pozriem ci nie je nejaka nova sutaz a ahaho :D … dufam ze tentokrat uz aj poslem odpovede nie ako pri gilmoregirls :D :-)

help

Ahoj můžu se zeptat jak mám soutěžit nebo bych potřeboval nějakej odkaz..díky(mam na mysli jestli si ty otázky mám pamatovat a pak na konci června to někam pošlu emailem nebo budu něco zašktrávat ????)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hooooonza vložený před 16 lety

help

Ahoj můžu se zeptat jak mám soutěžit nebo bych potřeboval nějakej odkaz..díky(mam na mysli jestli si ty otázky mám pamatovat a pak na konci června to někam pošlu emailem nebo budu něco zašktrávat ????)

Re: help

Pamatovat si je nemusíte. Prostě si někam zapisujte odpovědi a poslední den soutěže se dozvíte, jak a kam je máte poslat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Ale ne, knihy, CD, DVD apod. dodávají normálně do celého světa. Jenom zboží, které přes Amazon prodávají jiné firmy se většinou do ČR neposílají (elekronika, hračky apod.), to totiž posílají přímo ty firmy.

Knihy, CD, DVD jdou přímo z Amazonu, a tam to neřešíte. Prostě tam zadáte adresu do ČR a je to.

Re: Re: Re: Re:

A kam vlastně přijde objednané zboží? Já jsem ještě z Amazonu neobjednával, tak se chci předem ujistit jak vše probíhá. Budu si objednávat Friends a pravděpodobně si je objednám z britského amazonu. A jaká je prosím výše poštovného a všech ostatních poplatků?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Ale ne, knihy, CD, DVD apod. dodávají normálně do celého světa. Jenom zboží, které přes Amazon prodávají jiné firmy se většinou do ČR neposílají (elekronika, hračky apod.), to totiž posílají přímo ty firmy.

Knihy, CD, DVD jdou přímo z Amazonu, a tam to neřešíte. Prostě tam zadáte adresu do ČR a je to.

Re: Re: Re: Re:

No, klidně si to vyzkoušej ‚nanečisto‘, prostě se tam zaregistruj, vyber si, co chceš, a potom dej ‚check out‘, spočítá ti to poštovné samo… uvidíš.

Z USA tam nepřipočítávají DPH, to se většinou doplácí u nás ve formě cla. Z EU to je ale jinak.

Byl jednou jeden život

Seriál kupuji-je dostupný v současné době v trafikách.
Zvuk:anglický,čes­ký,slovenský a francouzský
Titulky:české a slovenské :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.