Help for English

Soutěž o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 16 lety

Byl jednou jeden život

Seriál kupuji-je dostupný v současné době v trafikách.
Zvuk:anglický,čes­ký,slovenský a francouzský
Titulky:české a slovenské :-D

Re: Byl jednou jeden život

To už bych si nemohl koupit kvůli absenci anglických titulek. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Ale ne, knihy, CD, DVD apod. dodávají normálně do celého světa. Jenom zboží, které přes Amazon prodávají jiné firmy se většinou do ČR neposílají (elekronika, hračky apod.), to totiž posílají přímo ty firmy.

Knihy, CD, DVD jdou přímo z Amazonu, a tam to neřešíte. Prostě tam zadáte adresu do ČR a je to.

Re: Re: Re: Re:

Z britskeho amazonu nam chodi normalne balicky domu. Jinak uplne dole na strance maji odkaz delivery rates and policies pak International Delivery Rates a nakonec Eastern Europe and Rest of World Delivery Rates a tady je vysvetleny system postovneho. DPHcko automaticky prepoctou na nase. Posilaji to bud z Britanie nebo uz nam prisel take balicek nemeckou postou i kdyz jsme objednavali v UK. Dosud se nam nevyskytl zadny problem.

Re: Re: použitá gramatika v otázce č. 1

To smazání se očividně nekonalo=))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 16 lety

Re: Re: použitá gramatika v otázce č. 1

To smazání se očividně nekonalo=))

Re: Re: Re: použitá gramatika v otázce č. 1

A jeje, zapomněl jsem.

No, chtel jsem se taky zucastnit (poprve) ale zacina to byt nejak tezke. Nechci podvadet :-D ,ale ma nekdo nejaky tip kde najit spravne odpovedi?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Barča
Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

No, chtel jsem se taky zucastnit (poprve) ale zacina to byt nejak tezke. Nechci podvadet :-D ,ale ma nekdo nejaky tip kde najit spravne odpovedi?

Re:

podívej se na wikipedii :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

No, chtel jsem se taky zucastnit (poprve) ale zacina to byt nejak tezke. Nechci podvadet :-D ,ale ma nekdo nejaky tip kde najit spravne odpovedi?

Re:

Zkus kouzelny nastroj jmenem GOOGLE :)

Uff..

Až teraz mi došlo aké sú tie bonusové otázky super. Včera mi padol komplentne celý net, takže som za tieto otázky vďačný. Super nápad.

mám menší problém. Včera jsem sem přišla asi kolem pů dvanácté večer a už tu byla otázka na dnešek..:(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bára vložený před 16 lety

mám menší problém. Včera jsem sem přišla asi kolem pů dvanácté večer a už tu byla otázka na dnešek..:(

Re:

Ano, to se může stát. Proto je v informacích o soutěži napsané, že každá otázka tu bude JEN do 22.00. Otázky sem vkládám ručně a ne vždy mám možnost to změnit přesně o půlnoci.

To je dnes ale vypečená otázka. Už jsem myslela, že se kvůli problémům s bouřkou nedostanu na internet, ale naštěstí je to spraveno, ale teď abych překládala a lámala si hlavu, jak to bude správné. Takové povolání ve svém slovníčku tedy ještě nemám. Dobrý!!

zase pozdě…

Jé! Futurama! Škoda, že jsem se tu zase dlouho neukázala. Tenhle seriál je prostě boží!!! :-D

Konečně jsem jednu soutěž stihla!Simpsonovi sleduju,ale nejsem „odborník“,takže si odpovědi vyhledávám a je to perfektní možnost,jak si zlepšit čteni v Aj.Takže super.

tak tahle otazka je fakt tezka, za boha nemuzu najit odpoved, takze si na to asi vezmu tu nahradni :-D

obtížnost

Myslím, že tentokrát nám dává p. Vít opravdu zabrat. Ty odpovědi se musí opravdu vyhledat, někdy i dost složitě. Ale dá se to najít. Já jsem se dnes naučila zase několik nových slovíček a příjemně jsem si procvičila angličtinu. Jsem zvědavá zase na zítřek.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.