Help for English

Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

Komentáře k článku: Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

 

Výborný nápad

Perfektní… tentokrát se rád zapojím :-)

Škoda,že jsem se ničeho podobného nezúčastnila,hned bych soutěžila také :-( .

Czech vs. English

Ahoj

Rád se zapojím. Sám jsem z podobných příspěvků čerpal, když jsem se poprvé chystal na ostrovy a velmi mi to pomohlo.

Měl bych jen dotázek, zda to má být v češtině nebo angličtině. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Czech vs. English

Ahoj

Rád se zapojím. Sám jsem z podobných příspěvků čerpal, když jsem se poprvé chystal na ostrovy a velmi mi to pomohlo.

Měl bych jen dotázek, zda to má být v češtině nebo angličtině. Děkuji

Re: Czech vs. English

Aha, to jsem zapomněl zmínit. Pište v ČEŠTINĚ.

Chcela by som sa opýtať, či by sa príspevky do súťaže mohli písať aj v slovenskom jazyku?
Prajem pekné prázdniny. A ďakujem za super stránku. U nás na Slovensku zatiaľ také perfektné stránky nemáme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hahy vložený před 16 lety

Chcela by som sa opýtať, či by sa príspevky do súťaže mohli písať aj v slovenskom jazyku?
Prajem pekné prázdniny. A ďakujem za super stránku. U nás na Slovensku zatiaľ také perfektné stránky nemáme.

Re:

Ano, ve všech soutěžích, kde se má psát česky bereme samozřejmě i slovenštinu.

Tentokrát se nemůžu zapojit, tak všem ostatním držím palce a pak si počtu :-) .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Czech vs. English

Aha, to jsem zapomněl zmínit. Pište v ČEŠTINĚ.

Re: Re: Czech vs. English

Děkuji

Tak sem taky poslala jeden příspěvěk do soutěže. Jen doufám, že stačí napsat o svých zkušenostech pouze z jedné z výše vypsaných možností a že nemusím psát o studijním i pracovním pobytu v zahraničí zároveň :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bonnie vložený před 16 lety

Tak sem taky poslala jeden příspěvěk do soutěže. Jen doufám, že stačí napsat o svých zkušenostech pouze z jedné z výše vypsaných možností a že nemusím psát o studijním i pracovním pobytu v zahraničí zároveň :-)

Re:

Samozřejmě jen JEDNU z vypsaných možností. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Samozřejmě jen JEDNU z vypsaných možností. :-)

Re: Re:

Ach bože já sem vůl :-) zadání sem četla snad pětkrát a ani jednou mi nedošlo, že soutěž je do konce ZÁŘÍ, pořád sem si myslela že do 30.června, tak sem si řikala, že to musim honem rychle dneska poslat, abych to stihla :-D no nic, už sem to poslala, tak doufám, že muj příspěvěk bude přijatelný :-)

mňa by ešte zaujímalo, či ten článok má byt písaný voľnejším, alebo odbornejším štýlom :O)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ssamo vložený před 16 lety

mňa by ešte zaujímalo, či ten článok má byt písaný voľnejším, alebo odbornejším štýlom :O)

Re:

Jendá se o popis osobních zkušeností, takže volnější styl bude spíš na místě.

Re:

Stačilo by se podívat o příspěvek výš a viděla byste, že soutěží se zde pořádá opravdu mnoho. A náhodou, mně tato soutěž perfektně sedí… ale teda musím ještě najít deník, do kterého jsem si zážitky psal, jinak bych byl nahranej :-D

Myslim si, ze tuta soutez je skvela ne jen pro ty co maji zkusenosti s nejakym pobytem v zahranicnim, ale i pro ty druhe, protoze nase zkusenosti jim mohou velmi pomoct v rozhodovani… verim totiz, ze budou zverejneny 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.