Help for English

Krásné prázdniny!

Komentáře k článku: Krásné prázdniny!

 

Přání

Já Vám samozřejmě přeji také krásné prázdniny, krásnou dovolenou, odpočinek, relaxaci, načerpání nových sil a chuti a elánu do další práce po prázdninách. (A také mnoho zdaru při úpravách Vašeho bytu).
Stále se opakuji ve chvále na Váš web, takže se těším na další pokračování :-)

Děkuji!

Už tyto skvělé stránky taky nějaký ten pátek navštěvuji, tak svůj první příspěvek v diskuzi využiji k poděkování tvůrcům.
Děkuji nejen Markovi, ale i všem ostatním, kdo se na tvorbě těchto stránek podílí.Moc mi pomáháte! Děkuji!
Všem vám také přeji spoustu pohody a krásných zážitků o prázdninách a dovolených. Bára

Krásné prázdniny

i vám a děkuji za všechny ty úžasné články, testy atd., které jsou zábavné a ještě navíc mi rozšiřují anglické obzory :-) pěkné léto!

Díky moc za všechno co tady na těchhle stránkách pro nás děláte, a připojuju se k přání pěkných prázdnin a vůbec co nejvíce pohodového léta!

hurá, prázdniny

alespoň stihnu projít všechno, co tu je a nebudu mít skluz :-D , je to plná palba, jak říká honyk, díky za HFE

Připojuji se s přáním pěkných prázdnin všem tvůrcům i návštevníkům těchto stránek!!!

hezké prázdniny

Hezké prázdniny všem.
A díky za tyto stránky! :-D

Také Vám přeju krásné léto a prázdniny a hodně nových zážitků. Doufám, že když se moje dovolená nezruší, tak budu mít víc času dohánět resty v angličtině :-) .

Taktéž vám všem přeju krásné prázdniny. Letošní prázdniny se budu asi věnovat angličtině jako nikdy. :-)

Jo, jo, taky se připojuji, krásné prázdniny, hodně zábavy a pozor na sluníčko :oops:

Taky preju prijemnou relaxaci a mnoho diku za tento web. Je skoro az neuveritelne jak mnoho informaci o angl se tu da najit.

díky za vše.

Krásné prázdniny všem :-D
A autorovi tohoto webu přeji hodně nápadů a sil do další tvorby stránek :-)

Huraa dovolene a prazdniny na obzoru… preji vsem hodne slunicka 8-)

Krásné prázdniny

Připojuji se k přání krásných prázdnin všem, které angličtina baví a obzvláště těm, kteří se starají o to, aby nás bavila ještě víc – dík všem tvůrcům a hlavně Markovi Vítovi :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.