Help for English

Výsledky soutěže My Photo Dictionary

Komentáře k článku: Výsledky soutěže My Photo Dictionary

 

Škoda, že jsem žádný obrázek neposlal. Proč vždycky dostanu nápad až po skončení soutěže!? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Škoda, že jsem žádný obrázek neposlal. Proč vždycky dostanu nápad až po skončení soutěže!? :-)

Re:

Vy nápad, já čas – byla by z nás ideální dvojka. :-)
BTW: Proč jste si změnil svou typickou ikonku?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od brain vložený před 16 lety

Re:

Vy nápad, já čas – byla by z nás ideální dvojka. :-)
BTW: Proč jste si změnil svou typickou ikonku?

Re: Re:

Chcete ji zpátky? :-) Mě přišla taková zastaralá a chtěla inovovat.

Blahopřeji

Blahopřeji vítězi. Všechny uveřejněné obrázky jsou moc pěkné. Měla jsem přepravený podobný jako to černé koťátko, jen to byla už dospělá kočička.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Chcete ji zpátky? :-) Mě přišla taková zastaralá a chtěla inovovat.

Re: Re: Re:

Jen jsem Vás podle ní lépe identifikovala. Na tuto si nějak nemůžu zvyknout. Jinak nic. Zvyknu si. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Marťa
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Avinea vložený před 16 lety

Super díla

klidně si je umím představit i v My Photo Dictionary – fakt hodně dobrý! A u paní Martiny Ptáčkové mi přišlo vtipné, jak se nechala inspirovat svým jménem :-)

Re: Super díla

Možná, že vtipnější je, že fotka je dílem mého tatínka, samozřejmě také Ptáčka, a je focena na zahradě mého strýce, ornitologa – samozřejmě také Ptáčka :-) Jsem moc ráda, že jsem se dostala do „finále“.

Skutečně pěkná a kreativní soutěž, vítězi pochopitelně blahopřeji

wow, , už tu budem chodiť častejšie. Škoda, že som si to všimol až teraz :O(

Výherci velká gratulace. Obrázky jsou moc pěkné. Osobně je to pro mě spolu s hledáním antonym nejlepší způsob rozšiřování si slovní zásoby.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.