Help for English

Výsledky soutěže o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál THE SIMPSONS a FUTURAMA

 

Blahopřeji

Opět blahopřeji vítězům :)

gratz

gratz vitazom ale skoda mal som to vyhrat ja xD

sakra :)

ale neee :D. Nachytala jsem se u druhé otázky :). tak snad příště
Jinak blahopřeji vítězům :o)

Taky blahopřeji vítězům. :-) Přeji příjemné koukání o prázdninách na Simpsony či Futuramu.

Losování

Marku, chtěl bych se zeptat na losování. To máš na to nějaký program nebo jak to probíhá? Mě ten tvůj počítač asi nemá rád. :-) Nebudou nějaké soutěže podobné i Step by Step?

Odpovědi

Chci se zeptat na 2. odpověd. Muselo tam byt celý datum ,nebo stacil jen rok ? Jo a u te 5. musela byt cela jména ,jako i primení ??

Blahopřeji

vítězům! Já jsem udělala asi nějaké chybičky, no přeci jen nejsem tak zběhlá (a taky v soutěžích zásadně nevyhrávám), ale díky za příjemných osm dní procvičování aktivní angličtiny. Když je daný úkol a je nějaký cíl (zaslání odpovědí), je to zábavnější.

He, já měl jednu odpověď špatně, takže jsem se ani nedostal do užšího kola – do losování. Holt, každý den není posvícení. BTW: mají Angličané nějaké podobné přísloví? Co třeba Not every day is a holiday (to jsem si právě vymyslel) :-)

Přidávám se s blahopřáním vítězům!
Honyk: „Not every day is a holiday“ je dobré, škoda, že to asi takhle Angličané neříkaj. Taky by mě ale zajímalo, jestli nějaké podobné přísloví mají :?:

No sice sem nevyhrál, koneckonců vyhrávání mi nikdy nešlo :-), ale odpovědi jsem měl správně tak mě těší alespoň to :-) přidávám se k blahopřáním vítězům.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Losování

Marku, chtěl bych se zeptat na losování. To máš na to nějaký program nebo jak to probíhá? Mě ten tvůj počítač asi nemá rád. :-) Nebudou nějaké soutěže podobné i Step by Step?

Re: Losování

Mám čísla všech soutěžících, kteří měli správné odpovědi a v počítači mám jednoduchý prográmek, který mi vyhodí náhodná čísla v rozmezí 1-x.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kikca vložený před 16 lety

Odpovědi

Chci se zeptat na 2. odpověd. Muselo tam byt celý datum ,nebo stacil jen rok ? Jo a u te 5. musela byt cela jména ,jako i primení ??

Re: Odpovědi

Ne stačil rok, a u jmen stačila křestní jména nebo jen příjmení… jsem v tom hodně benevolentní. Jako ‚špatně‘ hodnotím odpovědi, které jsou skutečně špatně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

He, já měl jednu odpověď špatně, takže jsem se ani nedostal do užšího kola – do losování. Holt, každý den není posvícení. BTW: mají Angličané nějaké podobné přísloví? Co třeba Not every day is a holiday (to jsem si právě vymyslel) :-)

Re:

What you gain on the swings you lose on the roundabouts/=It's a­ll swings and roundabouts.U toho prvního si nejsem jistej jestli je to vše ok se členama či jestli tam nechybí ještě nějaké spojovací slůvko ale to druhé by mělo být vpořádku.V podstatě to znamená ne vždy se daří, jednou jsi dole podruhé nahoře, jednou „získáš“, podruhé „ztratíš“.hope this helps…kdyžtak někdo znalejší angličtiny opravte, nechci šířit fámy :D:D:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Losování

Mám čísla všech soutěžících, kteří měli správné odpovědi a v počítači mám jednoduchý prográmek, který mi vyhodí náhodná čísla v rozmezí 1-x.

Re: Re: Losování

No když se to tak vezme, tak by stačilo i obyčejné PHP. Zadat rozmezí čísel a při otevření stránky by jedno vyskočilo.

wow

Teda moc díky :-D . Zrovna včera jsem byl v obchodě s DVD/CD a přemýšlel jsem jestli si tu Futuramu koupit. Ještě, že jsem to neudělal. Díky moc moc moc a samozřejmě velká gratulace Monice Halíčkové

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.