Help for English

Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

Komentáře k článku: Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Myslim si, ze tuta soutez je skvela ne jen pro ty co maji zkusenosti s nejakym pobytem v zahranicnim, ale i pro ty druhe, protoze nase zkusenosti jim mohou velmi pomoct v rozhodovani… verim totiz, ze budou zverejneny 8-)

Re:

Určitě zveřejněny budou. Proto to děláme.

Chtel bych se zeptat jak striktne je nutno dodrzet to zadani. Muze to byt i nejaka kombinace tech temat nebo proste jenom vylet do anglicky mluviciho zahranici?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Chtel bych se zeptat jak striktne je nutno dodrzet to zadani. Muze to byt i nejaka kombinace tech temat nebo proste jenom vylet do anglicky mluviciho zahranici?

Re:

To zadání je už tak poměrně široké, takže by bylo dobré se ho držet. V této soutěži nám jde o to, aby si čtenáři, kteří uvažují o něčem takovém (o letních kurzech, studiu v zahraničí, studijních pobytech, brigádách v anglicky mluvících zemích…), mohli přečíst zkušenosti lidí, kteří to už mají za sebou.

I více?

Pokud mám zkušenosti jak ze zahraniční brigády, tak i ze studijního pobytu, mohu poslat dva příspěvky? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

I více?

Pokud mám zkušenosti jak ze zahraniční brigády, tak i ze studijního pobytu, mohu poslat dva příspěvky? Díky

Re: I více?

Ano, určitě můžete.

Moc chválím i pro ty, co se nemouhou zúčastnit je to velmi přínostné, protože si ty zkušenosti ráda přečtu. Jen doufám, že ty příspěvky budou zveřejněny všechny, nejen ten nejlepší.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 16 lety

Moc chválím i pro ty, co se nemouhou zúčastnit je to velmi přínostné, protože si ty zkušenosti ráda přečtu. Jen doufám, že ty příspěvky budou zveřejněny všechny, nejen ten nejlepší.

Re:

Pokusíme se zveřejnit všechny.

super :-)

je možné poslat i z pracovní zkušenosti ze země, kde angličtina není oficiálním jazykem, ale se všemi kolegy i ostatními jsem tam mluvila jen anglicky? (teď mám na mysli konkrétně Egypt)

Ne, že bych z toho článku chtěl udělat reklamu, ale rád bych se zeptal, zdali v něm může zaznít jméno jazykové školy, se kterou jsem se kurzu zúčastnil nebo agentury, která pobyt zprostředkovávala.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Ne, že bych z toho článku chtěl udělat reklamu, ale rád bych se zeptal, zdali v něm může zaznít jméno jazykové školy, se kterou jsem se kurzu zúčastnil nebo agentury, která pobyt zprostředkovávala.

Re:

Stoprocentně tam být jméno může. I ostatní zajímá, s jakou školou máte dobré zkušenosti. Jsme nekomerční nezaujatý web, můžeme zadarmo udělat reklamu komu chceme, protože reklamu jinak na našem webu neprodáváme, nikomu. Např. já píšu recenze na knihy ne proto, že by mi za to někdo platil (neplatí), ale proto, že to jsou dobré učebnice. A tak i vy můžete pochválit dobrou školu. A naopak se zmínit o nějaké, se kterou nemáte dobré zkušenosti.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Ne, že bych z toho článku chtěl udělat reklamu, ale rád bych se zeptal, zdali v něm může zaznít jméno jazykové školy, se kterou jsem se kurzu zúčastnil nebo agentury, která pobyt zprostředkovávala.

Re:

Aha, omlouvám se. Nepřečetl jsem si dostatečně pozorně zadání. Teď už vím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od klár vložený před 16 lety

je možné poslat i z pracovní zkušenosti ze země, kde angličtina není oficiálním jazykem, ale se všemi kolegy i ostatními jsem tam mluvila jen anglicky? (teď mám na mysli konkrétně Egypt)

Re:

no..no.. ale asi ano.

Hned se přidám

Přihlásila jsem se teprve dnes, ale soutěž mě zaujala a hned se přidám, takže musím rychle psát :)

Ten text máme poslat jako přílohu nebo přímo do mailu? Nikdy jsem tu informaci nenašel. Díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.