Help for English

English-Online

Komentáře k článku: English-Online

 

anglický vyhledávač

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli existuje nějeký vyhledávač v angličtině (např. anglická obdoba českého atlasu, seznamu apod)a také jak se anglicky řekne ,,čtenářský deník". děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elka vložený před 17 lety

anglický vyhledávač

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli existuje nějeký vyhledávač v angličtině (např. anglická obdoba českého atlasu, seznamu apod)a také jak se anglicky řekne ,,čtenářský deník". děkuji za odpověď.

Re: anglický vyhledávač

Samozřejmě, nejlepší vyhledávače jsou např. Yahoo.com nebo Google.com.

Čtenářský deník: READING DIARY.

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jesli neznáte nějakou školu v Pardubicích nebo HK, která se zabývá výukovou americké angličtiny. Díky za odpověd

dotaz

Jsem uplny zacatecnik, musim se ucit. Tyhle stranky mi byly doporuceny. Ovsem neumim vubec nic a mám koplex z vyslovnosti. Uvazovala jsem, ze budu muset zacit jako ve skolce:-). Nebo je neco pro nás starší? Musim se napred neco naucit vyslovovat, abych si nepripadala trapne pred ostatnima. Jo to jsem dopadla, ale musim. Pomuzete mi s nejakym navodem, nebo zkusenosti? Diky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Iv.k.a vložený před 16 lety

dotaz

Jsem uplny zacatecnik, musim se ucit. Tyhle stranky mi byly doporuceny. Ovsem neumim vubec nic a mám koplex z vyslovnosti. Uvazovala jsem, ze budu muset zacit jako ve skolce:-). Nebo je neco pro nás starší? Musim se napred neco naucit vyslovovat, abych si nepripadala trapne pred ostatnima. Jo to jsem dopadla, ale musim. Pomuzete mi s nejakym navodem, nebo zkusenosti? Diky.

Re: dotaz

Které stránky, Help for English a nebo English Online?

Zkoušela jste náš online kurz Angličtina pro Začátečníky?

project

Dobrý den, nevíte zdali jsou učebnice angličtiny Project někde na i-netu v el. podobě? Jde mi hlavně o Project 4, a jestli existuje i následný Project 5. Potřebuji hlavně obsah, co je tedy všechno v Proj. 4 zahrnuto. Aspoň kdyby někde na netu byly k dispozici první stránky, na kterých se nachází právě obsah učebnice. dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eri vložený před 16 lety

project

Dobrý den, nevíte zdali jsou učebnice angličtiny Project někde na i-netu v el. podobě? Jde mi hlavně o Project 4, a jestli existuje i následný Project 5. Potřebuji hlavně obsah, co je tedy všechno v Proj. 4 zahrnuto. Aspoň kdyby někde na netu byly k dispozici první stránky, na kterých se nachází právě obsah učebnice. dík

Re: project

U nás najdete slovíčka z těchto učebnic. Učebnici je ale dobré si koupit.

Re: Re: Re: anglický vyhledávač

To je tedy názor , jasně že jednou všechno skončí, ale proč si ten život neužít. Život není o tom jen brát, ale i dávat. Je pravda, že tyto lidičky dělají skvělou věc pro obyčejné lidi, kteří nemají na drahý kurz a je pro ně i stresující chodit do kurzů, protože už nemají věk , aby stíhali tempo mladších. Proto milí autoři máte můj dík a hlubokou poklonu.
Ano děláte něco zadarmo což i mě překvapilo a ubezpečilo, že snad naše společnost není ještě tak špatná. Děkuji moc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.