Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

Už se těším na vyhledávání odpovědí.

Supr,druhá soutěž,ale do které se ráda pustím!
Seriál sice neznám,ale snad odpovědi dohledám.Neboj­te,určitě nevyhraju.

Bezvadné!

Tohoto seriálu sem se opravdu nemohla dočkat. Docela už ho znám, ale mít ho origoš s anglickými titulky, to by se mi líbilo! Bohužel v soutěžích štěstí nemívám :-( To ale neznamená, že se alespoň nepokusím :-)

Simpsonovi nevyšli, tak to zkusím znovu. Jednou to prostě vyjít musí :-)

super

moc se těším, jen mi to ale smutně připomnělo jak rychle ty prázdniny utekly…když se na začátku prázdnin říkalo že další soutěž bude až po prázdninách, přišlo mi to jako věčnost, ale teď…už je to za dveřmi..aspoň lze dodat, že všechno zlé je pro něco dobré!!!! :-D

wow

Tak na tenhle seriál jsem čekala. Viděla jsem jen 2 díly, ale úplně mě dostal :-D Snad nepropásnu žádnou otázku :? Good Luck všem co se chtějí zůčastnit!

To já neviděl ani jeden díl, ale zato jsem slyšel dost kladné recenze, zkrátka se také těším.
Tak všem mnoho štěstí při hledání informací i při konečném losování

Hoooodně dobrej seriál

sice už jsem ho celý viděl, dokonce i v angličtině, ale zasoutěžím si rád :)

Jen chci upozornit, že v Mozille je odkaz na soutěž na titulní straně vychýlen na pravou stranu a roztahuje stránku (pokud není náhodou chyba na mém PC).

Jinak už se těším na první otázku – díky, že pro nás podobné soutěže děláte. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vlčice vložený před 16 lety

Jen chci upozornit, že v Mozille je odkaz na soutěž na titulní straně vychýlen na pravou stranu a roztahuje stránku (pokud není náhodou chyba na mém PC).

Jinak už se těším na první otázku – díky, že pro nás podobné soutěže děláte. :-)

Re: …

Ne, mě to v Mozille taky zobrazuje špatně. marně se snažím přijít an to proč. V IE ani v Opeře to nedělá…

Nedalo mi to a opatřila si alespoň první díl.Původně jsem si ho snad stokrát pouštěla bez titulků a rozumněla jsem asi tak každé sté slovo :-D ,ale s titulky (anglickými pochopitelně)jsem na tom o poznání lépe.Takže po prvním díle dost dobré…

Seriál sem taky neviděla, tak uvidíme co zjistím z netu :D kdyby to bylo radši o the big bang theory nebo o spongebobovi, to by bylo jiné kafe:-D

Jsem téměř začátečník, doufám, že odpovědi zvládnu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: …

Ne, mě to v Mozille taky zobrazuje špatně. marně se snažím přijít an to proč. V IE ani v Opeře to nedělá…

Re: Re: …

kde máte vychýlený odkaz?já mám mozillu 3 a žádnou chybku tam nevidím…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 16 lety

Re: Re: …

kde máte vychýlený odkaz?já mám mozillu 3 a žádnou chybku tam nevidím…

Re: Re: Re: …

Na hlavní stránce.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.