Help for English

"The Imposter" by Kevin Max

Komentáře k článku: "The Imposter" by Kevin Max

 

super

Díky za další skvělou písničku. Možná by bylo dobré, aby se písnička dala stopnout bez toho abych musela až na začátek stránky, v průběhu písničky to celkem zdržuje :?

V zadání je uvedeno, že se má doplnit jen jedno slovo do každé mezery, přitom na některých místech se doplňují dvě slova. Prosím o úpravu zadání.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

V zadání je uvedeno, že se má doplnit jen jedno slovo do každé mezery, přitom na některých místech se doplňují dvě slova. Prosím o úpravu zadání.

Re:

Nene, zadání je správné, tučně je tam napsáno doplňte jedno nebo dvě slova

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaama vložený před 16 lety

Re:

Nene, zadání je správné, tučně je tam napsáno doplňte jedno nebo dvě slova

Re: Re:

Aha, máte pravdu, pod přehrávačem je to skutečně napsáno správně, nicméně v horním zadání je toto:

Listen to the song and complete each gap with one word.

… a to může být matoucí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Re: Re:

Aha, máte pravdu, pod přehrávačem je to skutečně napsáno správně, nicméně v horním zadání je toto:

Listen to the song and complete each gap with one word.

… a to může být matoucí.

Re: Re: Re:

Máte pravdu, toho zadání nahoře jsem si nevšiml.

Kde jen jsem to slyšela?

Tak se mi zdálo, že tuhletu písničku jsem už někde slyšela a přemýšlela jsem kde a hádejte, kde asi? Já už vím, kde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Kde jen jsem to slyšela?

Tak se mi zdálo, že tuhletu písničku jsem už někde slyšela a přemýšlela jsem kde a hádejte, kde asi? Já už vím, kde.

Re: Kde jen jsem to slyšela?

Nechám se podat. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Kde jen jsem to slyšela?

Nechám se podat. :)

Re: Re: Kde jen jsem to slyšela?

Kde, kde? Nenapínejte nás! :-)
Je fakt našláplá!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Kde jen jsem to slyšela?

Tak se mi zdálo, že tuhletu písničku jsem už někde slyšela a přemýšlela jsem kde a hádejte, kde asi? Já už vím, kde.

Re: Kde jen jsem to slyšela?

V sekci Ukončené soutěže je tahle písnička jako zadání k soutěži s překlady účastníků soutěže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Kde jen jsem to slyšela?

V sekci Ukončené soutěže je tahle písnička jako zadání k soutěži s překlady účastníků soutěže.

Re: Re: Kde jen jsem to slyšela?

Jo,jo, na tomhle webu je spousta krásných věcí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: Kde jen jsem to slyšela?

Jo,jo, na tomhle webu je spousta krásných věcí.

Re: Re: Re: Kde jen jsem to slyšela?

Ajo, toho jsem si všiml taky, když jsem hledal na googlu. :) Jsem myslel, jestli tahle písnička nebyla náhodou v nějakém filmu nebo tak.

A ještě jsem zapomněl napsat, že je to fakt pěkná písnička :)

:oops: tttjj to je ale ostudaa, takový chyby z nepozornosti…hrů­ůza, ale písnička je dobrá :-)

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zdali vazba FALL FOR sb. znamená to stejné jako FALL IN LOVE WITH sb. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zdali vazba FALL FOR sb. znamená to stejné jako FALL IN LOVE WITH sb. Děkuji.

Re:

ANo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.