Help for English

Key k workbooku Masterclass

 

Dobrý den,

povedlo se mi zase něco nad čim zůstává rozum stát. Chtěl jsem si koupit pracovní sešit s klíčem k učebnici Masterclass. Viděl jsem na internetu že je workbook s klíčem. Šel jsem tedy do prvního krámu kde jsem si ho zabalenej koupil. No doma jsem zjistil že je bez klíče :D Prosim někoho kdyby bylo možný poslat třeba ofocenej klíč nebo jestli se to někde dá stáhnout. Přece jenom bez klíče toho moc nepochopim a kupovat si novej s klíčem přece jen není nejlevnější záležitost. Ale možná mi nakonec nic jinýho nezbyde.

ak smiem vediet, tak o akom masterclasse sa bavime? Lebo ich je viac(my v skole napr. mame FCE masterclass, kamarat Proficienty masterclass,… a mozno ich je este viac)…

Aha tak to jsem nevěděl to se omlouvám :) Jedná se o modrou knížku First Certificate Masterclass (Oxford), tuhle http://knihy.vltava.cz/…t=860114929/

Napsal jsem Vám soukromou zprávu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.