Help for English

Žádost o práci- prosím, spěchá

 

zdravím,
mohli byste mi prosím poradit s odstavcem, resp.hozkontro­lovat?potřebu­ji ještě dnes. Děkuju moc.
mám problém s odstavcem:
I read your advertisement where you have written, that you look for worker. I am writing to apply for this job. I would be interested in careers of speaker of your company in Prague. I enclose a copy of my CV.

I read your advertisement where you have written that you are looking for a worker. I am typing to apply for this job. I would be interested in careers as a speaker for your company in Prague. I enclose a copy of my CV.

Proč tak komplikovaně a kostrbatě?

http://www.helpforenglish.cz/…ryline-.html

děkuji moc:)tohle je boží web:)jen bych to potřebovala zkontrolovat celé, ale nebudáu vás zatěžovat svými problémy, jen náhodou, kdyby se vysyktl někdo, kdo nemá co na práci (naivní představa)

Podívejte se na náš seriál Business English na tu lekci, kterou jsem posílal a raději použijte vazby z toho dopisu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.