Help for English

Výsledky soutěže o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

Takže gratuluji vítězovi!!
Při hledání odpovědí jsem se moc pobavila a jsem ráda že tentokrát jsem byla mezi těmi 33 slosovanými.

Taky gratuluji. :)

Sama jsem překvapená, že jsem zvládla odpovědi, mám z toho radost a gratuluji vítězi.

Gratuluji výherci!
Potěšilo mě,že jsem měla dobře všechny odpovědi :-D

No tak příště. Pavlovi nicméně gratuluji k výhře a ať si seriál užije.

Taktéž gratuluji vítězi a jsem potěšena, že jsem se dostala do slosování :-) Už se vrhám na další soutěž :-D

gratuluji!

Tak jak jsem si to prohlédla, tak zas tak moc špatně jsem na tom nebyla. U 4 jsem špatně hledala, protože jsem si myslela, že American pie je písnička (mimochodem moc hezká).
Otázka č.5 pro mne byla nesrozumitelná, ani nechtějte vědět, co mne napadalo. Mimochodem, to je (ale nesmějte se mi) nějaký hudební nástroj? Horn je – roh, trubka, klakson? A ještě k tomu modrý a francouzský
:-D
No a u sedmičky jsem si nedovedla vysvětlit to so far na konci. Dnes podle překladu asi „zatím“?
Zato u trojky jsem zabodovala, když jsem asi po hodině přišla na to, co je to URL, tak zbytek byl pro mne hračka, holt na tomhle webu jsem jako doma.
V každém případě to byla asi pro mne zatím nejzábavnější soutěž.

gratuluji

take se pripojuji ke gratulantum!!! Soutež byla super. :-D
(jen malá poznamka z cestiny, skryvat se se pise „s“…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zebu vložený před 16 lety

gratuluji

take se pripojuji ke gratulantum!!! Soutež byla super. :-D
(jen malá poznamka z cestiny, skryvat se se pise „s“…)

Re: gratuluji

Jistě, díky.

Taky přidávám congratulation nejen vítězovi ale i všem ostatním zůčastněným, kteří se alespoň pokusili (jako já) překonat ty záludné otázečky :-)

Přidávám se k ostatním a blahopřeji vítězi i všem, kteří to nevzdávali a soutěžili.
Jen malý dotaz, chybí mi tu odpověď na bonusovou otázku (přestože jsem ji asi včera nestihl), zajímalo by mne, jaká byla. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

gratuluji!

Tak jak jsem si to prohlédla, tak zas tak moc špatně jsem na tom nebyla. U 4 jsem špatně hledala, protože jsem si myslela, že American pie je písnička (mimochodem moc hezká).
Otázka č.5 pro mne byla nesrozumitelná, ani nechtějte vědět, co mne napadalo. Mimochodem, to je (ale nesmějte se mi) nějaký hudební nástroj? Horn je – roh, trubka, klakson? A ještě k tomu modrý a francouzský
:-D
No a u sedmičky jsem si nedovedla vysvětlit to so far na konci. Dnes podle překladu asi „zatím“?
Zato u trojky jsem zabodovala, když jsem asi po hodině přišla na to, co je to URL, tak zbytek byl pro mne hračka, holt na tomhle webu jsem jako doma.
V každém případě to byla asi pro mne zatím nejzábavnější soutěž.

Re: gratuluji!

Přesně tak, „a french horn“ je lesní roh. V prvním díle tohoto skvělého seriálu tento nástroj v modrém provedení celkem důležitou úlohu :-) A „so far“ opravdu znamená zatím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Přidávám se k ostatním a blahopřeji vítězi i všem, kteří to nevzdávali a soutěžili.
Jen malý dotaz, chybí mi tu odpověď na bonusovou otázku (přestože jsem ji asi včera nestihl), zajímalo by mne, jaká byla. Děkuji

Re:

No to bude asi tím, že odpovědi na bonusovou otázku mohly být poměrně rozdílné a prezentovat tu všechny verze asi opravdu není možné. Můžu se ale mýlit…

DĚKUJI!!!!

Všem moc děkuji za gratulace (a hlavně teda této stránce)!! Opravdu jsem to nečekal, spíš jsem si říkal ať ty odpovědi mám alespoň dobře. Normálně poprvé v životě co jsem něco vyhrál :shock: :-) a ještě k tomu můj vůbec nejoblíbenější seriál HIMYM :-D a už se na něj těším až ho znova shlédnu. Udělal jste mi radost pane Vít :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Kuba vložený před 16 lety

DĚKUJI!!!!

Všem moc děkuji za gratulace (a hlavně teda této stránce)!! Opravdu jsem to nečekal, spíš jsem si říkal ať ty odpovědi mám alespoň dobře. Normálně poprvé v životě co jsem něco vyhrál :shock: :-) a ještě k tomu můj vůbec nejoblíbenější seriál HIMYM :-D a už se na něj těším až ho znova shlédnu. Udělal jste mi radost pane Vít :-D

Re: DĚKUJI!!!!

Jsem rád, že máte radost. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.