Help for English

nabízím B. Herbert: Paul of Dune

 

Nabízím knížku
Brian Herbert & Kevin J. Anderson: Paul of Dune
za cenu 100 Kč.
Je ve velmi dobrém stavu.

Jedná se o první z připravované tetralogie Heroes of Dune – více info na en.wikipedia.or­g/wiki/Heroes_of_Du­ne

ISBN: 978–0–340–83754–2
Konkrétně vypadá takto:
www.infibeam.com/…0837542.html

Jedná se o tzv. Large Print Paperback vydání, takže namísto obvyklých rozměrů cca 11cm x 18cm tato měří cca 15cm x 23cm. Tomu odpovídá i nadstandardní velikost písmen (takže brýle bude asi potřebovat málokdo :-) ). Tloušťka je přibližně 4 cm. Má 512 stránek (což docela náhodou je krásných „dvě na devátou“ :-D).
Když mi tehdy její koupi od nakladatelství Hodder & Stoughton knihkupectví englishbooks.cz ochotně zprostředkovalo, nevšiml jsem si, že to není standardní paperback.
Její větší rozměr je vlastně důvod, proč ji nabízím, neboť mezi ostatními 15 knížkami o Duně mi poněkud vyčuhuje :-) a hodlám si pořídit standardní vydání, aby to na poličce nevypadalo „tak blbě“, přestože jsem tuhle už četl.

Podmínky dodání: nejradši bych ji předal zájemci na blížícím se setkání přátel HFE v Pardubicích (13.6.), abychom nemuseli řešit poštovné, případné poničení transportem atd.

Díky,
Random.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.