Help for English

Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

Komentáře k článku: Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak zjistím, jestli vám můj mail do této soutěže dorazil?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrazule vložený před 16 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak zjistím, jestli vám můj mail do této soutěže dorazil?

Re:

Můžete si nastavit v e-mailu potvrzení o doiručení. A nebo můžete napsat mail a zeptat se tam, jestli váš příspěvek dorazil. Maily by se ale ztrácet neměly.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Ten text máme poslat jako přílohu nebo přímo do mailu? Nikdy jsem tu informaci nenašel. Díky

Re:

Je to jedno, my si s tím nějak poradíme.

Odesláno! :-D

Re:

taky jsem ji poslal až teď, no hold dělám všechno na poslední chvíli :-[

Už se nemůžu dočkat výsledků :oops: :-D

Taky to tu už okupuji nějakou tu hodinu, čekaje na výsledky (to nezní moc česky, co? :-D )

seqwence : a furt kde nic tu nic, co :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeňka vložený před 16 lety

seqwence : a furt kde nic tu nic, co :-(

Re:

Ale to zas ne, toho já se nebojím… Nemůřžeme chtít něco hned… ale že jsem napnutý, to přiznávám :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re:

Ale to zas ne, toho já se nebojím… Nemůřžeme chtít něco hned… ale že jsem napnutý, to přiznávám :-D

Re: Re:

Nápodobně :-) tohle je první soutěž, které se účastím :-) resp. kterou jsem stihla :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeňka vložený před 16 lety

Re: Re:

Nápodobně :-) tohle je první soutěž, které se účastím :-) resp. kterou jsem stihla :-D

Re: Re: Re:

Jo, moje taky :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, moje taky :-D

Re: Re: Re: Re:

No, snad se na nás nezapomnělo :-D Příjemnéje, že slovníky jsou ve hře 3 :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, moje taky :-D

Re: Re: Re: Re:

Výsledky budou trošičku později, vidím to tak na dva týdny. Všechny příspěvky musíme nějak zpracovat a vydat je online. To nějaký čas zabere. S vyhlášením totiž chceme dát lidem možnost, aby si příspěvky přečetli.

Asi jsem vás rozmlsal okamžitým vyhodnocením výsledků seriálových soutěží. Ostatní soutěže trvají trochu déle. Omlouvám se. Jedná se ale o cca 40 příspěvku, mnoho z nich s fotografiemi atd.

Nebudu to dělat ale sám, to bych časově nezvládl. Pomoc pro přidávání na net už mám domluvenou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, moje taky :-D

Re: Re: Re: Re:

Ne, vpořádku. Už teď se těším… jen mě trochu mrzí, že jsem neměl žádnou fotografii…

Samozřejmě se nemusíte omlouvat, ale máte pravdu, rozmlsaní jsme :oops: To, že si všechny příspěvku budou moci přečíst i ostatní je moc fajn :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.