Help for English

Anglina přes prázky, pak rok v Dánsku

 

Zdravím, potřebovala bych poradit. Na začátku září jedu na 10 měsíců studovat přes Erasmus do Dánska. Ve druháku na VS. Prijde mi to nej,jet ve druháku. Moje angličtina je dosti katastrofální. Respektive já se domluvim-relativne, ale gramatika, to je absolutní tragedie:(. Puvodne jsem měla jen na prazdniny jako au-pair do ciziny.(tudiz jsem byla zcela v klidu). Predpokladala jsem, ze tady se do ta aj dostanu a pak v dansku to sice bude tezke, ale uz ne tolik. Muj au pair pobyt, ale bohuzel doslova zkrachoval a ja jsem ted odkazana na leto v cechach. moznost ze bych jela jinak do zahraničí neni, k dispozici mám tak 5 tisíc:(. Kdyz ctu na netu neco v aj (kdyz si zarizuju ten pobyt v dansku). tak musim vzdy s kamaradkou, protoze si proste nejsem uplne jista co tam je. navic ve skole si pripadam jak blb, mame tam tolik lidi, co uz studovali na stredni nekde v zahranici a ja si fakt pripadam jako debil:(. Tedka pres prazdniny, teda musim proste udelat temer nemozne. Napada me nejaky letni intenzivni kurz aj, ale to chce neco od nekoho uz ozkousene? jaké maté další typy a rady, abych pak v dánsku nebrecela nad svoji blbosti :oops: . Predem vám moc dekuju!!!

Aupair pobyt nehaz za hlavu a vytvor si profil na www.aupairworld.net. Hlavni je, aby byl profil rozsahly, nic strucneho. Nevadi, ze to bude gramaticky nespravne, oni ti budou rozumet, ale obecne plati cim vice informaci, tim lepe. Ja kdyz jsem vyjela jsem mela za tyden pres 100 nabidek. Ale asi i pro to, ze mam vystudovane poruchy chovani a vychovatelstvi plus jsem vedla vodacky oddil apod. Nicmene jestli zkusenosti s detmi mas, neboj se je poradne rozepsat, jeslize je nemas, tak popis, jaka je to legrace si hrat s ditetem sousedky.

Zaregistruj se i na dalsi weby, ja se zaregistrovala, kde se dalo. Dokupy jsem mela stovky nabidek, pak uz si vybrala tu nejlepsi. I kdyz tedy ja chtela rocni pobyt, s prazdninami to muze byt jine. Urcite ma vice aupair zajem, ale taky je vice rodin.

Jeste se podivam na dalsi odkazy. Tady jsou:
http://www.greataupairs.co.uk/Family.asp?…

Au Pair.com

www.UniversalAuPairs.com

www.EasyAuPair.com

www.aupairs.co.uk

Bude toho mnohem vice. Vyse uvedene jsou ty, jez vim, ze poskytuji registraci zdarma. Nebo alespon dva roky zpatky. Staci si do googlu napsat aupair a vyjede ti spousta dalsich odkazu. Aupairworld. net je ovsem nejlepsi a ma i nejvetsi pocet uzivatelu.

Děkuju, na www.aupairworld. net. jsem práve zaregistrovaná uz dosti dlouho. Nabídek jsem rozhodně tedy bohuzel nemela 100. Studuji psychologii, delala jsem cvičitelku malých dětí, lektorku na dětských táborech apod. tudíž zkušenosti mám také bohaté:(! Navíc s rodinami, které mi napsaly to ztroskotalo na tom, ze mohu začít začátkem července a skončit ke konci srpna, cz vetsina chtela na delší dobu.

Děkuju, na www.aupairworld. net. jsem práve zaregistrovaná uz dosti dlouho. Nabídek jsem rozhodně tedy bohuzel nemela 100. Studuji psychologii, delala jsem cvičitelku malých dětí, lektorku na dětských táborech apod. tudíž zkušenosti mám také bohaté:(! Navíc s rodinami, které mi napsaly to ztroskotalo na tom, ze mohu začít začátkem července a skončit ke konci srpna, cz vetsina chtela na delší dobu.

No a mas toho spoustu v profilu? Nechce se mi verit, ze bys se svou praxi nic nenasla. Jestli chces, posli mi soukromou zpravu se svym jmenem na aupairworld.net a ja se ti na ten profil podivam a vylepsim.
Nebo pridej do profilu par vtipku, zazitky apod, to se jim libi

Prominte ze vytahuji toto stare tema, ale znama se me ptala na zkusenosti s EASYAUPAIR.COM. Je tu nekdo mezi vami kdo by mi mohl dat nejake reference, zkusenosti s touto agenturou?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.