Help for English

Výsledky soutěže o Californication a Sex & the City

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o Californication a Sex & the City

 

congratulation

blahozelam vitazom :-)

Sláva vítězům..... Gratuluji.

Gratuluju vítěžům.
A na pana Víta mám jednu otázečku.. Nepoodhlali byste, kdy a o co bude probíhat další soutěž, pro nás zvědavé? 8-)

Zase správně a zase nic :-D Vítězům blahopřeji :-)

wow ani nevieta aka som stastna doma som skakala az po strop, nasi nechapali…toto je prva vec ktoru som vyhrala dakujem za super sutaz :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 16 lety

Gratuluju vítěžům.
A na pana Víta mám jednu otázečku.. Nepoodhlali byste, kdy a o co bude probíhat další soutěž, pro nás zvědavé? 8-)

Re:

Ta další bude taková zvláštní. :-) Neprozradím. :-)

Gratuluji vítězům a už se těším na další soutěž. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Shimi vložený před 16 lety

Zase správně a zase nic :-D Vítězům blahopřeji :-)

Re:

Jinak ještě musím dodat, že mě se na Californicatoin líbí ty malý naznačení které tam tvůrci zanechali :) např. co se Hankových novel týče – God Hates Us All, South of Heaven a Seasons in the abyss – tyhle tři jsou v seriálu zmíněny … a teď se koukněte na alba kapely Slayer … je to blbost, ale mě to jako fanouškovi udělalo radost :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 16 lety

wow ani nevieta aka som stastna doma som skakala az po strop, nasi nechapali…toto je prva vec ktoru som vyhrala dakujem za super sutaz :-D :-D

Re:

Dobre dobre Gabca tak sa mi to lubi :D pekne vidiet tam hore tvoje meno :D

Taky blahopřeji oboum výherkyním :) A už se ani nemůžu dočkat té tajemné soutěže :-)

Srdečně blahopřeju vítězům. :-)

Fakt obrovská radost

Dnes jsem se vrátila z výletu, hned jsem letěla zkontrolovat výsledky a tu radost ani neumím popsat. Tancovala jsem kolem PC jak malá :-D :-D Díky moc. :-D Už se těším, jak si výhru užiju 8-)

No. příště se radši ani nepřihlásínm a nëž se zartistruju, jen si budu odpovídat tak pro sebe,

Gratuluji vítězům. Jsem moc chtěl Californication, ale jsem nějak nestihl dostat se na net každý den. Třeba přístě. Gratulace ještě jednou

Taky gratuluju… zdá se mi, že jsem odpovídala správně, ale kdo ví :-D , jen by to chtělo se trochu víc skamarádit s losujícím počítačem, hihi.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.