Help for English

Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

Komentáře k článku: Velká letní soutěž o 3x slovník Macmillan

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví seqwence
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Jo, moje taky :-D

Re: Re: Re: Re:

doufam, ze rozmlsani neznamena rozmazleni xD
Sry, pisu z ipodu

Tak tedy blahopřeji vítězům ;-)

Taky všem vítězům blahopřeji, tajně sem sice doufal, že výhra padne na mě. Ale nevadí, koupím si vlastní :idea:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Taky všem vítězům blahopřeji, tajně sem sice doufal, že výhra padne na mě. Ale nevadí, koupím si vlastní :idea:

Re:

Udělám to samé, akorát v AmE edition :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re:

Udělám to samé, akorát v AmE edition :-)

Re: Re:

Mě je vždycky líto, že vás nemůžu odměnit všechny. Ale požádal jsem Englishbooks o čtvrtý slovník, takže alespoň je o jednoho vítěze víc.

Re: Re: Re:

Tak už jsem taky vlastníkem tohoto Groundbreaking slovníku :-D

Dobrý den, ráda by jsem se zeptala. jestli jsou už zveřejněné naše dopisy, nevidím je tu, tak nevím, jestli jen špatně koukám a nebo ještě nejsou.
Děkuji za super stránky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrazule vložený před 16 lety

Dobrý den, ráda by jsem se zeptala. jestli jsou už zveřejněné naše dopisy, nevidím je tu, tak nevím, jestli jen špatně koukám a nebo ještě nejsou.
Děkuji za super stránky.

Re:

Nene, nekoukáte špatně, ještě jejich vydání připravujeme. Všechno to trvá déle, než jsme předpokládali.

Dobrý den, už už a nebo ještě ne??:(

Dopisy z letní soutěže

Denně sleduji tyto stránky a stále se nemohu dočkat zveřejnění dopisů z pobytů v zahraničí. Vím, že s tím je hodně práce, ale snad by se daly zveřejňovat postupně. Uvažuji o dalším studijním pobytu a chtěla bych si přečíst zkušenosti dalších studentů. Děkuji
Zdraví všechny Anna

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 16 lety

Dopisy z letní soutěže

Denně sleduji tyto stránky a stále se nemohu dočkat zveřejnění dopisů z pobytů v zahraničí. Vím, že s tím je hodně práce, ale snad by se daly zveřejňovat postupně. Uvažuji o dalším studijním pobytu a chtěla bych si přečíst zkušenosti dalších studentů. Děkuji
Zdraví všechny Anna

Re: Dopisy z letní soutěže

Už je máme v systému zadané, brzy se všechny objeví.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.