Help for English

English Dreams

 

Dneska se mi stala podivná věc. Spal jsem a zdál se mi sen v angličtině:-D Ale už si nepamatuju o čem byl… :-D Stalo se Vám to někdy?

mockrát, jednou se mi ve snu objevilo nejaky neznamy slovicko tak jsem si ho po probuzeni hledal ve slovniku :D

Mi se to stává občas, naposledy minulý týden. V neděli odlétam do zěmě, kde budu používat angličtinu. Myslím, že i v noci se bez ni neobejdu. :-)

Mě se to stalo jednou :) Někde jsem myslím četl, že když poprvé se vám zdá sen v angličtině, výrazně jste se zlepšili…

jo taky se mi to stalo – že sem si nemohla vzpomenout na nějaký slovíčko při písemce ve škole. Anebo se mi zdá, že s někým mluvím anglicky..ale to se tomu mozku v tu chvíli vůbec nechce přemýšlet nad slovíčkama, takže z toho většinou nic není :-D no ale celkově je to hodně zajímavý :-) zajímalo by mě, když bych se třeba odstěhovala do ciziny a češtinu tak často nepoužívala, jestli by se mi postupem času začaly zdát sny v tom jazyce :-D

Tak mně se to stalo asi jednou. Zdálo se mi, že jsem v Itálii a neuměla jsem latinsky (to mi asi nedošlo, že se tam mluví italsky :-D ), takže jsem zkoušela mluvit anglicky. Ale jestli se mi to dařilo, to si moc nepamatuju.. :-D

to Lara2 : Ano to je pravda a vím to ze spolehlivého zdroje. Před lety můj bratr emigroval a zakotvil v Německu. Po dvaceti letech, kdy jsme se potkali mi říkal, že se mu zdají sny jenom! v němčině.Tenkrát mi to připadalo dost divné, Ale jestli je pravda co říká McKay, tak to se budu těšit na svůj první sen v angličtině. :-D

Mě se zdál normální příběh, už nevím přesně o čem byl, myslím, že jsem se seznámil na škole s nějakou holkou… Ale všechna konverzace byla v angličtině, používal jsem myslím i slovíčka o kterých ani nevím, že bych je uměl :-D a rozuměl jsem myslím! :-)
4 McKay: No já se teď už měsíc začal pravidelně učit denodenně, a docela intenzivně, tak snad je to pravda :-D

Mě se jednou zdál sen, že jsem s dětmi někde ve Skotsku, je tam hrozná zima a prší a bloudíme. Když konečně dorazíme do nějaké trochu civilizované oblasti, tak jdu ke stánku a anglicky kupuju dětem teplé kakao. Ale paní mi odpověděla, že vařit dvě kakaa se jí nevyplatí, že bych jich musela objednat aspoň 40 :-D No jo Skoti…

Nestrašte, za dva roky bych se tam rád podíval. Jak to vypadá tak budu muset našetřit více než jsem očekával. :-)

No radši buďte připraven :-D

Ale aspoň Vás potěším tím, že první pomoc tam je zdarma :-) Kamarádce tam transportovali manžela vrtulníkem, ošetřili ho, i léky mu dali na cestu a vše zdarma. Ale žádný úraz Vám samozřejmě nepřeju.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.