Help for English

Advanced Grammar in Use

 

Zdravím,

dneska jsem narazil na výše jmenovanou učebnici a zjistil jsem, že je z řady grammar in use. Na učebnici English Grammar in Use tu recenze je, ale rád bych viděl také nějaký ohlas na Advanced Grammar in Use.

Jsem vlasntíkem Destination C1 and C2, ale protože si myslím, že tam není zcela všechno z pokjorčilejší gramatiky (např. inverzi jsem tam nenašel), uvažuji o koupi nějaké gramatické bible, kde budou i méně známá a vyučovaná zákoutí gramatiky.

Gramatická bible je PRACTICAL ENGLISH USAGE. Pokud ji ještě nemáte, rozhodně vám nesmí chybět.

V Advanced Grammar in Use (M.Hewings) ale Inversion je:)
Ve starší verzi je to Unit 119–120 a v nové (zelené) je to taky.

Ano, PEU je jistě mnohem obsažnější, ale zase neobsahuje cvičení. Proto se doporučuje doplnit i zde recenzovanou knihou Grammar Scan (M.Swan).

PRACTICAL ENGLISH USAGE – četl jsem si recenzi a už mám objednáno. Ne že bych objednával jen podle nich, ale utvrdila mne v dobrém dojmu, který ta knížka dělá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.