Help for English

Language Lab - Demo

Komentáře k článku: Language Lab - Demo

 

Dobrý Deň chcem sa spýtať či sú v Langugage Lab nepravidelné slovesá a či je k nim aj výslovnosť (myslím ku všetkým trom tvarom prít., minulý čas a min. príčastie)a či sú tam aj pravidelné slovesá. Demo som si stiahol, ale iba pri skúšaní bola výslovnosť všetkých troch tvaroch.Cena je 600 Sk? myslím, že som čítal so všetkým alebo ako je poštovné atď.Ako dlho trvá kým to príde na Slovensko.Chcel by som si to objednať. Ďakujem

Re:

Dobrý den,

v plné verzi je výslovnost všech důležitých nepravidelných sloves, tedy něco přes sto sloves. Můžete si ji nechat přehrát buď při zkoušení nebo i v rámci prohlížení lekce.

Cena je 600 Sk, ale jako čtenář Help for English můžete mít slevu 15 procent (viz článek o Language Lab).

S tím poštovným na Slovensko je to problematické. Dobírka mě v ČR přijde na cca 150 Kč, ale slovenská pošta si ještě docela velkou částku vybere sama při doručení (prý doběrečné) – to já nemůžu ovlivnit.

Nejvýhodnější pro vás bude objednat si to elektronickou cestou, tedy bez CD. Pokud byste navíc použil pro platbu službu PayPal, budete to mít o 100 Sk levnější. Navíc samozřejmě ušetříte za náklady na výrobu CD a poštovné.

Progranm bez CD je úplně ten stejný program, který byste měl na CD, pouze s tím rozdílem, že si ho po zaplacení stáhnete z internetu a vypálíte si ho na CD sám.

Ok ďakujem za radu. Ja to skúsim elektronickou cestou, ale nie som na Slovensku momentálne budúci týždeň budem.Budúci týždeň si to objednám, ale môžem aj teraz niekedy len potrebujem od Vás vedieť čo tam bude treba ohľadom neviem číslo účtu alebo ako to funguje by som si to zistil čo potrebujem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Ok ďakujem za radu. Ja to skúsim elektronickou cestou, ale nie som na Slovensku momentálne budúci týždeň budem.Budúci týždeň si to objednám, ale môžem aj teraz niekedy len potrebujem od Vás vedieť čo tam bude treba ohľadom neviem číslo účtu alebo ako to funguje by som si to zistil čo potrebujem.

Re:

A kde jste, když nejste na Slovensku?

Když vyplníte objednávku, přijde vám potvrzující e-mail, kde budete mít všechny detaily platby.

Ja som v Írsku, ale idem na Slovensko budúci týždeň tak si to objednám alebo skúsim to vyplniť a uvidím čo budem potrebovať.

Keď to budem objednávať elektronickou cestou mám tam vyplniť slovenský formulár?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Keď to budem objednávať elektronickou cestou mám tam vyplniť slovenský formulár?

Re:

Ano, pokud budete platit bankovním převodem, je potřeba vyplnit formulář pro objednávky ze Slovenska. Jinak by vám přišly platební údaje do banky v ČR a to by vás stálo víc za převod.

Ok zatiaľ ďakujem.

Re: Nelze spustit

V tom případě se na nás prosím obraťte přímo přes naše komerční stránky (www.vitware.cz). Tam najdete formulář pro ohlášení chyby.

Dobrý den, naistalovala jsem si demo,vse ok, program se mi moc líbí a plánuji nákup. Ale měla bych otázku, když to spustím tak se mi to nezobrazuje přes celou obrazovku a ta písmenka jsou pro mě hodně špatně čitelná. Je to tak i v plné verzi? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 16 lety

Dobrý den, naistalovala jsem si demo,vse ok, program se mi moc líbí a plánuji nákup. Ale měla bych otázku, když to spustím tak se mi to nezobrazuje přes celou obrazovku a ta písmenka jsou pro mě hodně špatně čitelná. Je to tak i v plné verzi? Díky

Re:

Bohužel, na obrazovkách s větším rozlišení se to skutečně nezobrazuje zrovna nejlépe. Pracujeme teď ale na zbrusu nové verzi, kde bude velikost nastavitelná.

Re: Re:

A kdy bychom se mohli tak zhruba dočkat? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 16 lety

Re: Re:

A kdy bychom se mohli tak zhruba dočkat? :-)

Re: Re: Re:

To se neodvažuji předvídat.

level

poradíte někdo? změním v LL obtížnost nekteré lekce na vyšší a nic se nedeje. Co delam špatně? mám celou verzi ne demo..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Irena vložený před 15 lety

level

poradíte někdo? změním v LL obtížnost nekteré lekce na vyšší a nic se nedeje. Co delam špatně? mám celou verzi ne demo..

Re: level

Myslíte jako, že to změníte ale v přehledu lekcí se to neprojeví?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.