Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Otázka pro Randoma

Na banneru je orientační ukončení soutěže 6. 2., a když tak koukám na ty pravděpodobnosti, tak to jsem možná odhadl dobře… protože na ten den vychází pravděpodobnost necelých 0,5 procenta, takže jeden z dvou set. Kdyby bylo 200 účastníků (kolik jich ve skutečnosti je, neprozradím), tak by to mohlo vyjít. Co říkáte?

Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

Koukám, že jsme se oba pustili do stejných počtů – viz můj příspěvek o pár kometářů výše. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

šílenci a frajeři zároven, smekám

Re: Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

No, šílenci – dle mého ne velmi kladného přístupu k matematice, že se tváří, že je to ještě baví :)a frajeři – že to vůbec spočetli a ještě takhle do tabulek, cool =)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: cestina…

Už jsem nad tím několikrát přemýšlel ale nakonec se mi to nechtělo měnit.

Re: Re: cestina…

Čo je v jednom jazyku „chybka“, v druhom môže byť správne. Ináč, Random ma riadne zaskočil. Škoda len, že som v nevýhode, lebo som „zmeškal“ 5.Question. Takže pre mňa platia iné čísla :-(

nechystá se zopakování otázek? :idea: :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od verush vložený před 16 lety

nechystá se zopakování otázek? :idea: :-D

Re:

Ne, to by bylo proti pravidlům. :-)

Tak zase nic:) mám pocit, že pro mě soutěž skončí dřív než pořádně začne 8-) Nebo je tu ještě někdo, kdo má dva a míň? :-D

A konec videa by nebyl? Co mu řekla? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 16 lety

Tak zase nic:) mám pocit, že pro mě soutěž skončí dřív než pořádně začne 8-) Nebo je tu ještě někdo, kdo má dva a míň? :-D

Re:

Myslím, že takových je nás rozhodně víc, ale já už jsem si tak nějak zvykla,že soutěžím jen pro radost ze hry :-)

konecne

konecne dalsi zasah. inak otazka v pohode myslim hoci som nevidel ani jeden z dvoch serialov

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

A konec videa by nebyl? Co mu řekla? :-)

Re:

Až to vyhraješ, tak to uvidíš. :-)

4, ano, konečně!

Tak konečně další zásah :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tv vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

pokud je počet soutěžících v rozmezí od 234 do 2153 tak by to tak mělo být.

Re: Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

oprava… přeskočil jsem jeden řádek.. správné rozmezí je 234 – 646 soutěžících

Taky mám další zásah :-D

taky mam ctvrtej:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.