Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

no teda…something is seriously wrong here

Stále jen 2 zádahy :-D

Re: Re: Otázka pro Randoma

Jojo, kombinatorika, to je věc :-D Tam si člověk vyhraje xD

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Otázka pro Randoma

Jojo, kombinatorika, to je věc :-D Tam si člověk vyhraje xD

Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

Když nad tím slovem přemýšlím, tak to zní jak Megatron (Transformers).. no nic :-D

only one

the biggest loser is me :shock: :shock: :shock:

Re: :)

Když o tom Vámi zmiňovaném „smolaři roku“ přemýšlím, připadne mi, že pravděpodobnost, že něčí otázky budou položeny AŽ POSLEDNÍ (ani jedna dřív), je úplně stejná jako pravděpodobnost, že budou VŠECHNY HNED PRVNÍ.
Takže pokud jsem ve své úvaze neudělal chybu, pravděpodobnost, že tato situace nastane, je přibližně 0,00129% (viz první řádek v tabulce v komentářích někde dole – prostě jediný případ z 77520 možných).
(Ovšem je to bez záruky na správnost.)
To byste si opravdu zasloužila odměnu, kdybyste měla „tu smůlu“ :-D.

cya

no jelikoz mam jenom tri a do 6.unoru zbyvaji uz jenom dva dny, rek bych ze to muzu zabalit :?

Jé, dneska další trefa :-)

Ctvrty zasah

Tak ctvrty zasah je na svete. Stale si drzim temer 50 procentni uspesnost… :)

taky čtvrtý zásah :-D

Prosím, prosím, prosím, ten se musíte hroozně moc snažit trefit se do toho posledního, co mi chybí!! :shock:

Zase vedle :)

Rozhodla jsem se, že změním strategii na styl: ukryj se před správnou odpovědí :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 16 lety

Prosím, prosím, prosím, ten se musíte hroozně moc snažit trefit se do toho posledního, co mi chybí!! :shock:

Re:

Wow… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 16 lety

Prosím, prosím, prosím, ten se musíte hroozně moc snažit trefit se do toho posledního, co mi chybí!! :shock:

Re:

Tak to držím palce :-)

Každá sudá je trefa

Já mám každou sudou otázku trefu,tak jsem zvědav zítra.Ale to už bude pozdě.Viz Lucka.H :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Crutchley vložený před 16 lety

Každá sudá je trefa

Já mám každou sudou otázku trefu,tak jsem zvědav zítra.Ale to už bude pozdě.Viz Lucka.H :-)

Re: Každá sudá je trefa

Nebojte, je jen 0,15480% šance, že by vyhrála právě zítra :-).
(Ovšem klidně může vyhrát třeba pozítří :-D ).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.