Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Připojuji se ke gratulacím :-)

Taky gratuluji :) Mám taky zatím jenom 4

Též se připojuju k blahopřání k výhře :) Je to až neuvěřitelné :) A každopádně to vypadá, že se trochu zlepšila statistika, co se týče vítězů – žena x muž :)

Taktez gratuluji vyherci :) Ja jsem se nejak zasekl na ctyrech zasazich a ne a ne se pohnout dal :)

Re: Re: Otázka pro Randoma

Pravděpodobnosti jsou vypočteny správně, ale výpočet je zbytečně složitý a zavádějící. 13 přijatelných odpovědí po 8 otázkách je nesmysl. Správně má být 8.
Stačí počítat (n nad 7)/(20 nad 7) kde za n doplníme vždy den pro který chceme spočítat pravděpodobnost. V dělenci nám vyjde počet příznivých možností v děliteli počet všech možností(ten se nemění).
Martin

Z 11 dvě trefy :-D

hmm

zasah, uz len 2 nie velmi moc vydarene odpovede :(

Jen 3 zásahy

Po dlouhé době mám dneska teprve třetí vyškrtlé slovo. Ale i tak mě soutěžení baví, věřím, že se na mě jednou usměje štěstí :-D

Pokud počítám správně, tak mě zbývá už jen 2 odpovědi, jdu to radši ještě jednou spočítat. :) To bude napínavý

Docela zajímavé

Právě jsem zaškrtla šesté slovo. Myslím ale, že to poslední bude předmětem poslední soutěžní otázky :-D :-(

Už/ZATÍM 4 =oD

Od včerejška mám už/pouhé 4 zásahy.. :-D

No a já vybírám úplně špatně, měla jsem si vybrat z posledních dvou sloupečků, ale to je u mně normální, já v soutěžích HFE nevyhrávám, ale je to o radosti, o provičování, aspoň já to tak beru. Pro zvídavé – uhodla jsem tři – výhercům blahopřeji a těším se na další nápady našeho nepřekonatelného učitele pana Víta a na jeho okouzlující nápady.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od englishman vložený před 16 lety

Re: Re: Otázka pro Randoma

Pravděpodobnosti jsou vypočteny správně, ale výpočet je zbytečně složitý a zavádějící. 13 přijatelných odpovědí po 8 otázkách je nesmysl. Správně má být 8.
Stačí počítat (n nad 7)/(20 nad 7) kde za n doplníme vždy den pro který chceme spočítat pravděpodobnost. V dělenci nám vyjde počet příznivých možností v děliteli počet všech možností(ten se nemění).
Martin

Re: Re: Re: Otázka pro Randoma

Nejspíš se to dalo počítat jednoduššeji.
Založil jsem diskuzní fórum v sekci Ostatní – viz
www.helpforenglish.cz/cz/forum/?…
, ke se snažím ukázat, proč jsem přesvědčen, že v 8. den soutěže bylo právě 13 přijatelných kombinací výběru otázek, aby někdo vyhrál právě tento den.
(Napsal jsem to do fóra, abych tady tím neobtěžoval někoho, koho to třeba ani nezajímá (a nezdržoval tím zobrazování této stránky)).
Své poznámky tedy pište do toho fóra.

gratulacie

blahozelam obidvom vyhercom a tajne dufam ze sa k nim pridam :) a inak to audrie bola zase voda :D … no co uz ale hadam mam aspon odpovede spravne :D

„skromnost“

nebude niekedy sutaz o prison break? … cely komplet? :D … dost scifi predstava ale prosim prosim prosim :D:D:D:D:D:D:D:D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.