Help for English

Výsledky soutěže o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál DAWSON'S CREEK

 

tak prva gratulujem vsetkym vyhercom … ja som rada ze som mala aspon spravne odpovede aj ked to asi nebol velky prolem kedze som o tom serialu do tejto sutaze nepocula odpovede som mala vzdy v priebehu 5–10 minut :) … a tesim sa na dalsiu sutaz … este raz gratulujem vsetkym trom vyhercom :)

účast

Teda to je úctyhodná účast, to je více než v letní seriálové soutěži! To je to správné bingo! Překvapila vás taková účast a zájem? To se nedivím, že máte zahlcené své soukromé zprávy. :-)
Samozřejmě blahopřeji a také Vám, že jste to zvládl a že bez obav avizujete další soutěž. Na tu se budu (jak jinak) také opět těšit, tenhle seriál mne dost zaujal v letní soutěži. Mám ráda britský humor a tady je ho asi dost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

účast

Teda to je úctyhodná účast, to je více než v letní seriálové soutěži! To je to správné bingo! Překvapila vás taková účast a zájem? To se nedivím, že máte zahlcené své soukromé zprávy. :-)
Samozřejmě blahopřeji a také Vám, že jste to zvládl a že bez obav avizujete další soutěž. Na tu se budu (jak jinak) také opět těšit, tenhle seriál mne dost zaujal v letní soutěži. Mám ráda britský humor a tady je ho asi dost.

Re: účast

Ono to číslo hodně zkresluje. V ostatních soutěžích se něco posílá až nakonec, a hodně lidí může začít soutěžit ale už nedokončit. Zde se něco posílalo hned na začátku, ale ti lidé nakonec ani soutěžit nemuseli. Proto taky se na konci soutěže do třetího kola přihlásila jen necelá třetina.

Teší mě,že jsem měla alespoň dobře odpovědi.Kdysi jsem si ze seriálu nenechala ujít jediný díl!Hledání odpovědí bylo snadné,ale měla jsem smůlu.
Nevadí,IT Crowd si také nenechám ujít. :-D

gratulace

Připojuji se ke gratulaci všem výhercům.Už se nemůžu dočkat další soutěže…IT Crowd je výborný seriál :-D

Taky gratuluju všem třem výhercům :) Dawson's Creek je mrtev, ať žije IT Crowd :)

Gratuluju výhercům. … Já měla 6 aprávných tipů a poslední ‚Joshua‘ ne a ne přijít :-( .. těším se na další soutěžení 8-) … a zatím musím dohnat zameškané nové články :-D

:o Mockrát díky za gratulace!!!! Vážně jsem nečekal, že něco vyhraju vzhledem k tomu, že se mi podařilo tipnout jen 5 ze 7 odpovědí. Nakonec se ale vyplatilo, že jsem si všechno poctivě zapisoval. :-D

Moc gratuluju všem výhercům, byla to skvělá soutěž!

Na IT Crowd se taky moc těším, i když spíše mám radši americkou angličtinu, it crowd mám taky rád.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.