Help for English

Soutěž o seriál THE IT CROWD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE IT CROWD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 16 lety

Re:

A tam nebudete mít přístup k internetu?

Re: Re:

Myslím, že v Londýně by se víc vyplatilo si ten seriál koupit v nejbližším obchodě, než tam každý den shánět připojení k internetu a pak doufat, že se losování vydaří.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re:

Myslím, že v Londýně by se víc vyplatilo si ten seriál koupit v nejbližším obchodě, než tam každý den shánět připojení k internetu a pak doufat, že se losování vydaří.

Re: Re: Re:

ale ne,vždyť já tam jedu jen na 5 dní se školou,a budem bydlet v rodinách…ale tak třeba budou mít internet:-)to mě nenapadlo:-)

:(

to je tak když nědo nepřemýšlí :oops:, vaši stránku znám už déle než rok a jsem pravidelně nepravidelným návštěvníkem, škoda že jsem se registrovala až nedávno, třeba bych pak měla alespoň o něco větší šanci uspět v další skvělé soutěži :-)

Tak to bude poprvé, co zkusím soutěž… Změříme síly! :-D

Buďme cool

Já sem chodím možná už dva roky a zaregistroval jsem se nedávno. přesto by mě potěšilo kdybych vyhrál třeba jen anglickou tužku. někdy je méně více. záleží na úhlu pohledu 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mig vložený před 16 lety

Buďme cool

Já sem chodím možná už dva roky a zaregistroval jsem se nedávno. přesto by mě potěšilo kdybych vyhrál třeba jen anglickou tužku. někdy je méně více. záleží na úhlu pohledu 8-)

Re: Buďme cool

anglickou tužku?? to jako že by sama psala anglicky ;D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cina.l vložený před 16 lety

Re: Buďme cool

anglickou tužku?? to jako že by sama psala anglicky ;D

Re: Re: Buďme cool

Zřejmě asi myslel třeba propisku s logem HFE :) Ale taková asi bohužel neexistuje. :)

do roka a do dne

Seriál je to úžasný, sice jsem první serii už viděl, ale budu bojovat o hlavní cenu. Je dobře, že jsou zohledněni skalní registrovaní uživatelé. Je to takový bonus za věrnost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Buďme cool

Zřejmě asi myslel třeba propisku s logem HFE :) Ale taková asi bohužel neexistuje. :)

Re: Re: Re: Buďme cool

No to by sice bylo hezké, ale kdo by to platil? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Buďme cool

No to by sice bylo hezké, ale kdo by to platil? :-)

Re: Re: Re: Re: Buďme cool

To už je věc druhá :)

natesno ale som zaregistrovana dlhsie ako rok :)

páni to byla rychlost :) ceny jsou opět úžasné!! jen doufám, že tentokrát mi to zase o chlup neuteče.. :-D

Re: Re: Re: Buďme cool

..no taková propiska by byla super :))

Re: Re: Re: Re: Buďme cool

já jsem spíš zastáncem více menších cen než jedné velké ale na to jsem vlastně poukázat nechtěl. myslím že každý chápe, jak jsem to myslel.

Já se samozřejmě také přidám, už pro tu radost ze hry, ale i ten seriál by se mi asi líbil. Původně jsem na něj měla políčeno ve Velké letní soutěži, nevyšlo to, :-D zkusím štěstí znovu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.