Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Super hra, jen tak dal. Pokud jste v nekterych chvilich zoufali (i ja jsem takovy mela)
a nevite jak dal,tak radeji hru radeji na chvili odlozte. Napovedy z komenataru sice pomohou, ale kdyz na to prijdete sami mate o to vetsi radost. :-) :-)

Díky

moc díky za super hru, strávily jsme s dcerou prima odpoledne :-)

Hra je super, ale pro začátečníka je to asi velké sousto. Našla jsem jednoho indiána, ale pak už nic. Ani nevím kam se mi uložil :-)

Re: co mám dělat????

Tak mu napište, ať vejde, ne? Např. ENTER, ENTER THE HOUSE, GO THROUGH THE DOOR, GO IN apod.

jak zvětším obrázek

potřebuji poradit, potřebuji zvětšit obrázek hry, nejde mi to

Odkaz na příspěvek Příspěvek od budulínek vložený před 16 lety

jak zvětším obrázek

potřebuji poradit, potřebuji zvětšit obrázek hry, nejde mi to

Re: jak zvětším obrázek

Nejde to, to fungovalo v předchozí verzi hry, ale usoudil jsem, že to je zbytečné a větší obrzky zbytečně zabíraly místo.

Re: Re: brown indian

ano uz om na to prišla:D aj tak diki moc

Můžete mi prosím poradit, jak se dostanu do zahrady? Ať dělám, co dělám…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 16 lety

Můžete mi prosím poradit, jak se dostanu do zahrady? Ať dělám, co dělám…

Re:

Dole z hlavní haly.

růžové zrcadlo

Po zadání GO THROUGH THE MIRROR řekne že je to hloupý nápad. Přitom už jsem tam už byla a místnost mám na mapě, ale zpátky nemůžu. Chci tam jít pro tu mapku abych mohla kopat na zahradě. A v kolně má být bedna s nářadím ale já ji tam nemám. Prosím poraďte. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 15 lety

růžové zrcadlo

Po zadání GO THROUGH THE MIRROR řekne že je to hloupý nápad. Přitom už jsem tam už byla a místnost mám na mapě, ale zpátky nemůžu. Chci tam jít pro tu mapku abych mohla kopat na zahradě. A v kolně má být bedna s nářadím ale já ji tam nemám. Prosím poraďte. Díky

Re: růžové zrcadlo

Asi chcete jít špatným zrcadlem a nebo už máte tajný vchod otevřený. Když je tam vidět průchod, těžko už můžete „projít zrcadlem“.

Bedna s nářadím? Ne, to tam není.

Re: Re: růžové zrcadlo

Jsem v růžové koupelně a žádný průchod není vidět.Přes zrcadlo jít nachce. Po zadání běž do tajné chodby řekne OK jdu do koupelny a musíš mě vést odtud. na mapě domu je tajná chodba vidět, jak už jsem psala byla jsem tam, ale znovu to nejde.Už jsem z toho zoufalá zkouším to 2 dny. Chybí mně už jen 2 indiáni.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 15 lety

Re: Re: růžové zrcadlo

Jsem v růžové koupelně a žádný průchod není vidět.Přes zrcadlo jít nachce. Po zadání běž do tajné chodby řekne OK jdu do koupelny a musíš mě vést odtud. na mapě domu je tajná chodba vidět, jak už jsem psala byla jsem tam, ale znovu to nejde.Už jsem z toho zoufalá zkouším to 2 dny. Chybí mně už jen 2 indiáni.

Re: Re: Re: růžové zrcadlo

Můžete si uložit pozici v té koupelně a tu mi poslat e-mailem? Já se na to mrknu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: růžové zrcadlo

Můžete si uložit pozici v té koupelně a tu mi poslat e-mailem? Já se na to mrknu.

Re: Re: Re: Re: růžové zrcadlo

začala jsem novou hru a už jsem našla všech 10 a mám code TLI95×145862B.Mám hroznou radost, víte je mně už 50 a myslela jsem, že to nedokážu.Učím se anglicky teprve 4 roky.
Vrátila jsem se k té uložené koupelně a asi se stala nějaká chyba – ty dvěře tam nebyly.Ráda bych Vám to poslala ale nevím jak.Když napíšete tak se o to pokusím. Jinak moc děkuji za super hru, fakt jsem se bavila a hlavně odreagovala od „reality“. Těším se hrozně na to pokračování – kdy to asi bude?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: růžové zrcadlo

Můžete si uložit pozici v té koupelně a tu mi poslat e-mailem? Já se na to mrknu.

Re: Re: Re: Re: růžové zrcadlo

Teď je v procesu testování první hratelná verze, kde jsou už všechny lokace a všechny události, ještě sbírám info od testérů, aby program uměl reagovat na co nejvíce zadaných příkazů. Pak bych rád ještě nechal udělat všechny nahrávky… ale to by mohlo být až součástí nějaké druhé verze. Táhne se to už fakt dlouho a jsem už poměrtně blízko před vydáním něčeho definitivního.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.