Help for English

Velká soutěž s Terry Pratchettem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Terry Pratchettem

 

Prečeta neznám, ale zkusím to :)

Pratchett

I love fantasy and Pratchett too. :-) I am looking forward to the competion so much :-D Thanks for it. :-)

Taky ho neznám, ale rád si zasoutěžím :)

FANTASY!

Úžasnéé! Fantasy soutěž. Moc děkuju, pane Víte. Klidně i víc takovýchto soutěží… ;-)
Ale už se MOC těším, co jste si na nás zase připravil. Už aby bylo 25. :-)

Super, rád bych si něco přečetl v angličtině, a fantasy, to je moje :-D

milujem fantasy literaturu a obzvlast pisanu v anglictine…skvely napad diky moc :-D :-D

pratchetta miluju a už se na soutěž mooooooc těšim :-D

Aj ja sa tešííím…:-)

áááá, Pratchett, miluju jeho humor! Bezvadná soutěž!

Úžesné. Knihu od Pratchetta jsem si vybrala jako výhru ve Vánoční soutěži, která se mi vydařila. Mohu všem doporučit, aby se zapojili, je to jistě skvělá motivace, jak se zlepšit v AJ :-) A humor Mr. Pratchetta je nepřekonatelný. Rozhodně se soutěže zúčastním a budu doufat, že se na mě štěstí usměje podruhé.

Znám jenom z doslechu, ale nadšeně se připojuji :-)

Neznám vůbec:oops:, ale připojuji se ke hře :-) když jsem tu předchozí propásla…

Dobrý den,líbí se mi vaše soutěže,proto si tentokrát taky zasoutěžím,chtěla bych se jen zeptat
Pro jakou úroveň angličtiny je napsána kniha v originále?
Audio CD je nahrávka ke knížce nebo k filmu?

Předem děkuji za odpovědi.Lara

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 16 lety
Dobrý den,líbí se mi vaše soutěže,proto si tentokrát taky zasoutěžím,chtěla bych se jen zeptat
Pro jakou úroveň angličtiny je napsána kniha v originále?
Audio CD je nahrávka ke knížce nebo k filmu?

Předem děkuji za odpovědi.Lara

Re:

Kniha je psaná pro rodilé mluvčí, takže ji zvládnou studenti na úrovni ADVANCED a UPPER-INTERMEDIATE, popř. šikovnější INTERMEDIATE (obzvláště pokud už např. knihu někdy četli).

CD je nahrávka ke knize, je tzv. „abridged“, tedy zkrácená. Ne však zjednodušená pro studenty.

Dost dobře nerozumím dodatku k Vaší otázce – Mám první díl v angličtině a jak poslouchám, tak mi to zní stejně jako nápis. Co je myšleno tím How is it spelled? Je to asi chyták? Nebo mám v odpovědi napsat fonetický přepis tohoto slova? Mám v tom zmatek.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.