Help for English

Informace pro uživatele (aprílový žertík)

Komentáře k článku: Informace pro uživatele (aprílový žertík)

 

Fuj no to jsou fóry tedy :-D . To je vidět že se pánové nudí, když mají dost času na vymýšlení takovýchto článků, měli by asi věnovat víc času angličtině 8-) . Ale musím uznat že na pár vteřin, přesněji řádků – konkrétně do hlášky, že „marketingově lepší bude název zázračná angličtina“ jste mě dostali a málem jsem měla infarkt… Takhle si zahrávat se zdravím lidí, že se nestydíte :-D . Ceník se skutečně povedl…

Býval jsem zvyklý dávat na náš web podobné aprílově žertovné články, ale tentokrát jsem se nechal nachytat já :-)

Fuj to jsem se lekl

Ale za 5 sekund mi to došlo,že je to apríl. :-D

Už dávno som sa tak nepobavila…:-)
Pozdravujem GetRichQuick, s.r.o
:-)

Úplně se mi rozbušilo srdce, vůbec by mě nenapadlo, že by to mohl být apríl(tedy doufám, že to apríl je). Vůbec by se mi stránky „zázračná angličtina“ nelíbily.Tyto stránky jsou prostě nejlepší.

Tak by me tak zajimalo, jak se ted asi pan Vit a spol. chechtaji pod stolem:)) tem nasim komentarum a vyjeveni:))Radka

:thup thumbs up 8-) :-D

:D

Celej den si opakuju že je apríl, a že se nesmim nechat nachytat, ale stejně jsem tomu na chvíli uvěřil! :D

A to jsem si napsal vedle PC papírek, že se nenachytám na žádné webové apríly… errrgh :-D

bezva april :-D :-D :-D :-D

už ten orig. nazev firmy stoji za všechno,tady někdo jedl vtipnou kaši

Tak já to ráno spolkla i s navijákem – až v polovině diskuze jsem začala něco tušit! teď odpoledne si to čtu podruhé – a bavím se!!!! ráno jsem ten úlek nemohla rozdejchat:) :idea:

Prišla som z práce spokojná, že mám dnešný deň za sebou a myslela som tým aj prvý apríl. Zapnem PC a musela som si sadnúť. Zostala som šokovaná. Vďaka pánovi Smutnému, že nezrušil priestor pre komentáre s okamžitou platnosťou, pretože inak by som si stále myslela, že Helpforenglish bola krásna minulosť.
Asi dvadsať rokov ma nikto nenachytal na prvoaprílový žart a snáď mám na ďalších dvadsať rokov postarané. :-)

Už u „getrichquick s.r.o.“ jsem se malinko zarazil :-D nicméně když sem dále pročítal a článek se jevil celkem seriózně tak ve mě solidně hrklo :-D hezký apríl no :-D

ad ceník

Měsíční poplatek 198,– je moc nízký. Navrhuju zvýšit aspoŇ 2×, za zázrak jsem ochotná platit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.