Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál SUPERNATURAL

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál SUPERNATURAL

 

Velice vysvětlující.

Hlavně mi tohle vysvětluje moje tápání v překladech nepoužívala jsem žádné česko – anglické příručky, spojení slov jsem hledala v anglických stránkách a právě nejvíce mi dala zabrat otázka Č.6 – zaprvé vazba there is/are, pak zápor v otázce a v neposlední řadě i užití přivlastňovacího zájmena,– proboha byla to jeho duše, nebo byl ochoten obětovat jeho duši? V tom jsem se příšerně topila a hledala jsem právě vysvětlení na webu a musela jsem se dívat asi na tři epizody, než mi to došlo. Další zádrhel jsem měla u Gordona, ale protože jsem neoznačila ani jeho, ani Bobbyho tak jsem ušla problému se špatným označením. Jsem ráda, že jsem si takto zevrubně mohla procvičit angličtinu v praxi. A už se příšerně těším na další soutěž, ale tentokrát ne, abych vyhrála, ale abych se proadrenalinovala soutěží a získala další zkušenosti. Další výherkyni blahopřeji a těším se na další soutže.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jan
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Velice vysvětlující.

Hlavně mi tohle vysvětluje moje tápání v překladech nepoužívala jsem žádné česko – anglické příručky, spojení slov jsem hledala v anglických stránkách a právě nejvíce mi dala zabrat otázka Č.6 – zaprvé vazba there is/are, pak zápor v otázce a v neposlední řadě i užití přivlastňovacího zájmena,– proboha byla to jeho duše, nebo byl ochoten obětovat jeho duši? V tom jsem se příšerně topila a hledala jsem právě vysvětlení na webu a musela jsem se dívat asi na tři epizody, než mi to došlo. Další zádrhel jsem měla u Gordona, ale protože jsem neoznačila ani jeho, ani Bobbyho tak jsem ušla problému se špatným označením. Jsem ráda, že jsem si takto zevrubně mohla procvičit angličtinu v praxi. A už se příšerně těším na další soutěž, ale tentokrát ne, abych vyhrála, ale abych se proadrenalinovala soutěží a získala další zkušenosti. Další výherkyni blahopřeji a těším se na další soutže.

Re: Velice vysvětlující.

a ja Vam gratuluji. Gratuluji i k Vasemu presne 600. zaslanemu prispevku k vydanym clankum. To je krasne cislo.

No, anonym

to je narážka nebo co? V první chvíli jsem nevěděla o čem mluvíte, až teď mi to došlo.
Omlouivám se, budu se krotit.

Georgio,

gratuluju, výhru si fakt za tu váš zápal pro angličtinu zasloužíte. Markův počítač to konečně uznal. Ovšem stejně tak gratuluju i anpe.

Gratulace

Moc gratuluji k vyhre pani Georgii. Nevim o nikom kdo by si to zaslouzil vice. :)

Ja sam bych mel bingo az ctvrty den od konce (tyhle souteze proste nejsou nic pro me :). Nakonec jsem zapomnel poslat soutezni prispevek i na cenu utechy (byl jsem par dni trochu mimo).

V kazdem pripade dekuji za vybornou soutez o vyborny serial a uz se tesim na dalsi. :)

Takový kousek od výhry!! No snad se to zlepší :-)

Gratuluji i ANPE!

Díky

Před pár minutami jsem zjistila, že jsem vyhrála a jsem z toho moc překvapená(dcera má virózu a nedostala jsem se k počítači dříve)-je to má první výhra a trefu jsem vůbec neměla – 1/10 a Roadhouse nechyběl. Obrovskou radost jsem ale měla už při bingu z Georgie,která byla velmi blízko už ve velké seriál.soutěži v zimě. Díky za gratulace,ale hlavně díky p. Markovi za skvělé stránky a Georgii za její píli, kterou mě často zahanbuje. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.