Help for English

Grammar Theme Park: The X-Files

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The X-Files

 

80%

Míval jsem tenhle seriál rád. Teď jsem dosledoval první sezónu SUPERNATURAL a stejně jako u X-FILES mi občas naskakují „goosebumps“ :-)

opravy

taky si někdy opravíte dobré odpovědi na špatné? A taky někdy hned 6×? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

opravy

taky si někdy opravíte dobré odpovědi na špatné? A taky někdy hned 6×? :-)

70 %

Dneska jen 3× :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

opravy

taky si někdy opravíte dobré odpovědi na špatné? A taky někdy hned 6×? :-)

Re: opravy

Už ráno, kdy jsem měla dva testy za 50% jsem si říkala, že mám opravdu špatný den a další test dělat nebudu, ale téma mě zlákalo a zase za 50%. Také jsem si chytře opravila na špatné. Sice 5×, ale stačilo :-(. Půjdu raději vytřít podlahu snad to udělám na 100% :-).

super :)

Díky za výborný test s tématikou mého nejoblíbenjšího seriálu :)

Re: opravy

Jasně, u desítky jsem nakonec zvolil možnost bez členu :-(.

Stovečka

Stoprocentní úspěch v testu, který se týká mého oblíbeného seriálu, mě příjemně překvapil. Vůbec jsem to nečekal. Aspoň mi to trochu zvedlo sebevědomí po těch ultra těžkých testech s tématikou Přátel. :-)

Re: Stovečka

Souhlasim, tez se mi testy na Pratele zdaly tezke a tohle mam na 100%.

tady ty tematické testy se mi líbí :-)
nechcete sem dát big bang theory? i.t.crowd? kromě gramatiky by tam mohla být i docela zajímavá slovíčka:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 15 lety

tady ty tematické testy se mi líbí :-)
nechcete sem dát big bang theory? i.t.crowd? kromě gramatiky by tam mohla být i docela zajímavá slovíčka:-)

Re:

Určitě se v tématických testech bude pokračovat. Big Bang Theory já rád, to mě bude i bavit.

Výborný test :) Krásně jsem si zavzpomínala na jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Někdy se ale vážně divím, že mě na něj moji rodiče nechávali dívat :)

jupí, 80% :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.