Help for English

LEMMA - Odhad velikosti vaší slovní zásoby

Komentáře k článku: LEMMA - Odhad velikosti vaší slovní zásoby

 

Re: Re:

No logiku postrádá ale ten test trochu neobjektivní je vzhledem k tomu kde se člověk celý den pohybuje (třeba profese).
Člověk který dělá sklenáře a zná třeba 500 slovíček pro tu oblast a přitom normální člověk zná pro tuhle oblast třeba jem 30 slovíček .
Zkrátka každý člověk má svojí specifickou slovní zásobu i když většinu šlovíček používá stejnou jako všichni ostatní.

počet

někteří zde naříkají, že 10000 je nic moc, že čekali víc, já si ani nejsem jistý, jestli vůbec znám tolik českých slov natož anglických :-)

tak nevim, mam CAE , ale tady mi vyslo pouze 6120 slovicek, coz se mi zda malo.

Snažil jsem se a vyšlo mi 7080 na obtížnost Intermediate. Je to dost na studenta 1. ročníku SŠ :?:

Re:

Tak jsem si to dal znovu po roce. Tentokrát 9355.
Na úroveň INTERMEDIATE jsem jich měl správně 86 ze 120, 13 špatně, zbytek nezodpovězen. Dělal jsem to 25 minut. Zkusím to zas za rok a doufám, že tam bude zase o tísíc :-)

Odkazy jaksi nefungují…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Odkazy jaksi nefungují…

Re:

Nojo, to je škoda… snad se zas rozběhnou. Kdybyste narazili na místo, kam to třeba jen přesunuli, dejte vědět.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.