Help for English

Language Lab - Demo

Komentáře k článku: Language Lab - Demo

 

LL

v přehledu se to projeví,ale myslela jsem, že se změní i obsah lekce? Z level 3 dám na level 4 a slovíčka se nemění..?

--v jedné konkretní lekci :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Irena vložený před 15 lety

LL

v přehledu se to projeví,ale myslela jsem, že se změní i obsah lekce? Z level 3 dám na level 4 a slovíčka se nemění..?

Re: LL

Aha, tak to špatně chápete… to označení úrovně je prostě jen informace o tom, jak složitá je daná lekce, jestli se ji může učita začátečník a nebo pokročilý apod.

aktualizace

Dobrý den, Marku, nejsem technicky moc zdatná, vždycky, když se mi zhroutí systém na počítači (díky dětem několikrát doroka), musím všechno do LL psát znovu. Je možné si nějak zálohovat nově vložená slovíčka. Popř. máte k dispozici nějaká další slovíčka, mám verzi z loňského roku? Děkuji. LJ

Re: aktualizace

Lekce si můžete zálohovat jednoduše, jednou za čas si uděláte záložní kopii složky LESSONS.

Jinak poslední verze LL je 3.9.91. Pokud máte menší, můžete aktualizovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: aktualizace

Lekce si můžete zálohovat jednoduše, jednou za čas si uděláte záložní kopii složky LESSONS.

Jinak poslední verze LL je 3.9.91. Pokud máte menší, můžete aktualizovat.

Re: Re: aktualizace

Děkuju, chápu ale jen částečně. Jak můžu aktualizovat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

Re: Re: aktualizace

Děkuju, chápu ale jen částečně. Jak můžu aktualizovat?

Re: Re: Re: aktualizace

Language Lab, pokud ho neblokuje firewall, se při spuštění zeptá po internetu na novou verzi, a pokud je, objeví se po spuštění vpravo dole informace o nové verzi + kliknutelný odkaz na stránku, odkud si aktualizaci stáhnete.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: aktualizace

Language Lab, pokud ho neblokuje firewall, se při spuštění zeptá po internetu na novou verzi, a pokud je, objeví se po spuštění vpravo dole informace o nové verzi + kliknutelný odkaz na stránku, odkud si aktualizaci stáhnete.

Re: Re: Re: Re: aktualizace

Ha, to je zajímavé, mám verzi 3.9.4., nic se mi po spuštění neobjevuje, takže to znamená, že mám vše aktualizoavné? Ještě nikdy se mi tam žádný odkaz neobjevil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: aktualizace

Language Lab, pokud ho neblokuje firewall, se při spuštění zeptá po internetu na novou verzi, a pokud je, objeví se po spuštění vpravo dole informace o nové verzi + kliknutelný odkaz na stránku, odkud si aktualizaci stáhnete.

Re: Re: Re: Re: aktualizace

Aha, tak to máte více než rok starou verzi. Aktualizace to tehdy ještě neumělo. Pošlu vám odkaz mailem.

Návrh

Dobrý den!
Koupil jsem si Váš Language Lab a nezbývá mi, než ho pochválit, je opravdu super. V práci, kde nemám možnost program instalovat využívám on-line zkoušení z nabízených okruhů slovní zásoby. V této souvislosti bych se chtěl zeptat, zda by nebylo možné při zkoušení on-line ze stránek na HFE otevřít vlastní lekci slovní zásoby, vytvořenou doma na programu LL? Možnost otevřít si vlastní lekce slovní zásoby z pracovního počítače by pro mě byla velmi přínosná. Vlastní lekce bych tak měl uložené na pracovním PC. Děkuji Vám předem za odpověď a přeji hodně úspěchů do budoucna. Jirka z Hradce Králové

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jirka.hk vložený před 15 lety

Návrh

Dobrý den!
Koupil jsem si Váš Language Lab a nezbývá mi, než ho pochválit, je opravdu super. V práci, kde nemám možnost program instalovat využívám on-line zkoušení z nabízených okruhů slovní zásoby. V této souvislosti bych se chtěl zeptat, zda by nebylo možné při zkoušení on-line ze stránek na HFE otevřít vlastní lekci slovní zásoby, vytvořenou doma na programu LL? Možnost otevřít si vlastní lekce slovní zásoby z pracovního počítače by pro mě byla velmi přínosná. Vlastní lekce bych tak měl uložené na pracovním PC. Děkuji Vám předem za odpověď a přeji hodně úspěchů do budoucna. Jirka z Hradce Králové

Re: Návrh

Pracujeme na nové verzi LL, která bude lépe spolupracovat s internetem. Jestli přesně tato funkce a v jaké podobě, to ještě nevím. Uvidíme.

OS

Opět škoda že to je jen pro uživatele určitého OS .:o(

Ztracené lekce

Dobrý den,

používám LL k procvičování slovní zásoby a vytvářím si vlastní lekce. Teď jsem objevil probléma třeba jste se s ním už setkal a pomůžete mi. Vytvořil jsem si lekci a po čase jsem změnil název a do řádku NÁZEV jsem napsal „A“ a celá lekce zmizela a ne jen z LL, ale neni ani v adresáři Vitware\Language Lab\Lessons\. Nevíte jestli existuje možnost najít ji někde a nebo je ztracená? Myslím, že problém je právě v uvozovkách u písmene „A“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ferkel vložený před 15 lety

Ztracené lekce

Dobrý den,

používám LL k procvičování slovní zásoby a vytvářím si vlastní lekce. Teď jsem objevil probléma třeba jste se s ním už setkal a pomůžete mi. Vytvořil jsem si lekci a po čase jsem změnil název a do řádku NÁZEV jsem napsal „A“ a celá lekce zmizela a ne jen z LL, ale neni ani v adresáři Vitware\Language Lab\Lessons\. Nevíte jestli existuje možnost najít ji někde a nebo je ztracená? Myslím, že problém je právě v uvozovkách u písmene „A“.

Re: Ztracené lekce

Můžete to zkusit ještě u jiné lekce? Třeb a si narychlo vytvořte jen tak nějakou minilekci a pak ji zkuste přejmenovat. Uvozovky by vadit neměly… ale jestli to udělá znovu, budu se po tom pídit.

Píšete, že není ani ve složce Lessons… ostatní své lekce v této složce vidíte?

Marek Vít

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Ztracené lekce

Můžete to zkusit ještě u jiné lekce? Třeb a si narychlo vytvořte jen tak nějakou minilekci a pak ji zkuste přejmenovat. Uvozovky by vadit neměly… ale jestli to udělá znovu, budu se po tom pídit.

Píšete, že není ani ve složce Lessons… ostatní své lekce v této složce vidíte?

Marek Vít

Re: Re: Ztracené lekce

Vidím všechny lekce a když jsem si ted jednu lekci zkusebne prejmenoval s uvozovkami zase zmizela, ale predtim jsem si ji zazalohoval bez uvozovek a nakopiroval ji zpet a je tam bez problemu, takze uvozovky me mazou lekce :)
Zatim jen jednu, takze zadnej velkej problem.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.