Help for English

Velká soutěž s Johnem Grishamem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Johnem Grishamem

 

tak se mi zdá že jsem skončil hned na začátku, ptž. abych četl nějakou knížku a zároveň ji viděl i filmově zpracovanou to asi nehrozí vezmu-li v úvahu moje (ne)čtenářské zkušenosti :-( :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

tak se mi zdá že jsem skončil hned na začátku, ptž. abych četl nějakou knížku a zároveň ji viděl i filmově zpracovanou to asi nehrozí vezmu-li v úvahu moje (ne)čtenářské zkušenosti :-( :-D

Re:

Ani Harry Pottera?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ani Harry Pottera?

Re: Re:

no, upřímně harryho pottera jsem odložil po prvních pěti stránkách, sice mi všichni říkali, že se to „teprve rozjede“ no ale nikdo mě nepřesvědčil dostatečně…

Možná si na něco vzpomenu no ale stydím se za sebe… :D

Bezva soutěž, hnedka vím o čem budu psát :) Myslím, že by tu mohla být větší šance na výhru.

Re: Re: Re:

Soutěž trvá dva týdny, to se ještě dá stihnout leccos přečíst…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Soutěž trvá dva týdny, to se ještě dá stihnout leccos přečíst…

Re: Re: Re: Re:

to jo… :)

Tak mě napadá, že dneska bych mohl strávit večer s dobrou knihou. Už mam rozečtený asi 3 (samozřejmě v eng).

som zvedavy co bude dalsia uloha :-)

keep smiling

:-D Ja len, že čítať od 15. do 30. červa **** , ako sa píše v propozíciách súťaže, neviem, neviem, či to zvládne každý žalúdok. Ja si ešte netrúfam, ale veľká vďaka za link na british-council, tam som toho prečítala až-až.

No, super

Tak tohle je soutěž pro mne, protože Johna Grishama miluju a v době,kdy Vy jste byli ještě mladí, já už přečetla vše možné ke čtení a shlédnutí. Podporuji čtení knížek a jak jsem tu někde už kdysi psala podařilo se mi v bazaru koupit knihy v originále za pakatel. Takže mám 2 tituly, o filmech vím, takže se soutěže s radostí zúčastním.jen ten text :shock: v angličtině :shock: určitě nezvládnu(ale budu bojovat), takže nebojte Vaše šance nesnížím.zatím, kdyby byly otázky " about The street lawyer "or The chamber, to bych brala ale i The firm, nebo The Client, to jsou pochoutky. Teda teď jsem se i lekla ve svě rozvášněnosti, zda neprozrazuji i to co by mělo být utajeno, ale prostě knihy, to je moje, takže se omlouvám a když tak, ať admin tento příspěvek smaže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

No, super

Tak tohle je soutěž pro mne, protože Johna Grishama miluju a v době,kdy Vy jste byli ještě mladí, já už přečetla vše možné ke čtení a shlédnutí. Podporuji čtení knížek a jak jsem tu někde už kdysi psala podařilo se mi v bazaru koupit knihy v originále za pakatel. Takže mám 2 tituly, o filmech vím, takže se soutěže s radostí zúčastním.jen ten text :shock: v angličtině :shock: určitě nezvládnu(ale budu bojovat), takže nebojte Vaše šance nesnížím.zatím, kdyby byly otázky " about The street lawyer "or The chamber, to bych brala ale i The firm, nebo The Client, to jsou pochoutky. Teda teď jsem se i lekla ve svě rozvášněnosti, zda neprozrazuji i to co by mělo být utajeno, ale prostě knihy, to je moje, takže se omlouvám a když tak, ať admin tento příspěvek smaže.

Re: No, super

V této soutěži nebudou takto konkrétní otázky, ale úkoly, jako je např. tento první. Napsat text. A nebojte, nevadí, když v textu budou chybky.

A Váš komentář určitě mazat nebudu. :-)

Paráda

Tohle vypadá na výbornou soutež s výborným tématem. John Grisham je jedním z mých oblíbených autorů (Jury Runaway jsem četl dokonce v originále) a znám i dost filmů natočených podle jeho knih.

Tyhle soutěže mi dělají opravdu radost. :-¨)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Paráda

Tohle vypadá na výbornou soutež s výborným tématem. John Grisham je jedním z mých oblíbených autorů (Jury Runaway jsem četl dokonce v originále) a znám i dost filmů natočených podle jeho knih.

Tyhle soutěže mi dělají opravdu radost. :-¨)

Re: Paráda

Správný název zmíněné knihy je samozřejmě The Runaway Jury. My mistake… :-

Jááj, teď jsem si pořádně pročetla první otázku.Takže se nejedná jen o knihy J.G.
Mám pár knih, které jsem si koupila v Englishbooks a viděla jsem i filmy, ale moje knihy byly v úrovni elementary, jedna i v úrovni pre- intetrmediate. ( V nemocnici jsem měla knihu The Tenant of Wildfell Hall by Anne Bronte) Takže by mne zajímalo, zda mohu posuzovat i tyto zkrácené verze. Např. „Round the World in Eighty Days“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Jááj, teď jsem si pořádně pročetla první otázku.Takže se nejedná jen o knihy J.G.
Mám pár knih, které jsem si koupila v Englishbooks a viděla jsem i filmy, ale moje knihy byly v úrovni elementary, jedna i v úrovni pre- intetrmediate. ( V nemocnici jsem měla knihu The Tenant of Wildfell Hall by Anne Bronte) Takže by mne zajímalo, zda mohu posuzovat i tyto zkrácené verze. Např. „Round the World in Eighty Days“.

Re:

Ano, určitě.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.